| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.65 دىيۇم |
| پىكسېللار | 142 x 428 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 13.16 x 39.68 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 16.3 x 44.96 x 2.23 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | 4 قۇرلۇق SPI/MCU |
| PIN نومۇرى | 13 |
| ھەيدەش IC | NV3007 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 3 ئاق LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.5~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | 1.1 |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +60 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 بولسا 1.65 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD مودۇلى بولۇپ، 142×428 پىكسېل ئېنىقلىقتىكى ئېكرانغا ئىگە. كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى IPS (تەخسىلىك ئالماشتۇرۇش) تېخنىكىسى بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، جانلىق، رەڭگى توغرا بولغان سۈرەتلەرنى كۆرسىتىش ئۈچۈن 80 گرادۇسلۇق كۆرۈش بۇلۇڭى (سول/ئوڭ/ئۇ/ئوڭ) بىلەن تەمىنلەيدۇ.
بۇ ئېكران SPI، MCU ۋە RGB ئىنتېرفېيسلىرىنى قوللايدىغان بولۇپ، سىستېمىنى جانلىق بىرلەشتۈرۈشنى قوللايدۇ. ئۇنىڭ 350 cd/m² يۇقىرى يورۇقلۇقى يورۇق مۇھىتتا ئەڭ ياخشى كۆرۈنۈشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ، ئىلغار NV3007 قوزغاتقۇچ ئىچكى سىستېمىسى بولسا ئۈنۈملۈك ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
ئاساسلىق ئۆلچەملەر:
سېلىشتۇرما نىسبىتى: 1000:1
تەرەپ نىسبىتى: 3:4 (ئادەتتىكى)
ئانالوگ VDD: 2.5V - 3.3V (تىپى بويىچە 2.8V)
ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى: -20°C دىن +60°C غىچە
ساقلاش تېمپېراتۇرىسى: -30°C دىن +80°C غىچە
كەڭ دائىرىلىك كۆرسىتىش دائىرىسى: مونوخروم OLED، TFT، CTP قاتارلىقلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ؛
كۆرسىتىش چارىلىرى: زاۋۇت قوراللىرى، خاسلاشتۇرۇلغان FPC، ئارقا چىراغ ۋە چوڭ-كىچىكلىك قاتارلىقلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ؛ تېخنىكىلىق قوللاش ۋە لايىھەلەش
س: 1. ئۈلگە زاكاز قىلالامدىم؟
A: شۇنداق، بىز سۈپەتنى سىناش ۋە تەكشۈرۈش ئۈچۈن ئۈلگە زاكاز قىلىشنى قارشى ئالىمىز.
س: 2. ئەۋرىشكە ئېلىش ۋاقتى قانچە؟
A: نۆۋەتتىكى ئەۋرىشكە 1-3 كۈن، خاسلاشتۇرۇلغان ئەۋرىشكە 15-20 كۈن كېتىدۇ.
س: 3. سىزدە MOQ چەكلىمىسى بارمۇ؟
A: بىزنىڭ MOQ 1 دانە.
س: 4. كاپالەت مۇددىتى قانچە؟
A: 12 ئاي.
س: 5. ئەۋرىشكىلەرنى ئەۋەتىشتە دائىم قايسى تېز يوللانما ئىشلىتىسىز؟
A: بىز ئادەتتە DHL، UPS، FedEx ياكى SF ئارقىلىق ئەۋرىشكىلەرنى ئەۋەتىمىز. ئادەتتە يېتىپ كېلىش ئۈچۈن 5-7 كۈن ۋاقىت كېتىدۇ.
س: 6. سىزنىڭ قوبۇل قىلالايدىغان تۆلەم مۇددىتىڭىز قانداق؟
A: بىزنىڭ ئادەتتە تۆلەم مۇددىتىمىز T/T. باشقىلارنى سۆھبەتلەشكىلى بولىدۇ.