| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.28 دىيۇم |
| پىكسېللار | 240×240 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 32.4×32.4 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 35.6×38.1×1.6 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | SPI / MCU |
| PIN نومۇرى | 12 |
| ھەيدەش IC | GC9A01 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 1 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.5~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | 1.2 گرام |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 بولسا ئايلانما شەكىللىك IPS TFT-LCD ئېكران بولۇپ، دىئامېتىرى 1.28 دىيۇملۇق، ئېنىقلىقى 240x240 پىكسېل.
بۇ يۇمىلاق TFT ئېكران SPI ئېغىزى ئارقىلىق ئالاقە قىلالايدىغان GC9A01 قوزغاتقۇچ ئىچكى چىرىغى بىلەن ياسالغان IPS TFT-LCD تاختىسىدىن تەركىب تاپقان.
N128-2424THWIG04-H12 بولسا IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تاختىسى بولۇپ، يۇقىرى كونتراستلىق، ئېكران ياكى پىكسېل ئۆچۈرۈلگەندە ھەقىقىي قارا ئارقا كۆرۈنۈش ۋە كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى (سول:85 / ئوڭ:85 / ئۈستى:85 / ئاستى:85 گرادۇس (ئادەتتىكى)، كونتراستلىق نىسبىتى 1100:1 (ئادەتتىكى قىممەت)، يورۇقلۇق 350 cd/m² قاتارلىق ئەۋزەللىكلەرگە ئىگە.
LCM نىڭ توك بىلەن تەمىنلەش توك بېسىمى 2.5V دىن 3.3V غىچە بولۇپ، ئادەتتە 2.8V بولىدۇ.
بۇ كۆرسىتىش مودۇلى ئىخچام ئۈسكۈنىلەر، كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، ئائىلە ئاپتوماتلاشتۇرۇش مەھسۇلاتلىرى، ئاق رەڭلىك مەھسۇلاتلار، سىن سىستېمىسى قاتارلىقلارغا ماس كېلىدۇ.
ئۇ -20 سېلسىيە گرادۇستىن +70 سېلسىيە گرادۇسقىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا، -30 سېلسىيە گرادۇستىن +80 سېلسىيە گرادۇسقىچە بولغان ساقلاش تېمپېراتۇرىسىدا ئىشلىيەلەيدۇ.