| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.33 دىيۇم |
| پىكسېللار | 240×240 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 23.4×23.4 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 26.16×29.22×1.5 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | SPI / MCU |
| PIN نومۇرى | 12 |
| ھەيدەش IC | ST7789V3 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 2 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.4~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 بولسا 1.33 دىيۇملۇق دىئاگونال چاسا شەكىللىك ئېكران ۋە 240x240 پىكسېل ئېنىقلىقتىكى TFT-LCD مودۇلى.
بۇ چاسا شەكىللىك LCD ئېكران IPS تاختىسىنى قوللانغان بولۇپ، ئۇنىڭ ئەۋزەللىكلىرى يۇقىرى كونتراستلىق، ئېكران ياكى پىكسېل ئۆچۈرۈلگەندە تولۇق قارا ئارقا كۆرۈنۈش، سول:80 / ئوڭ:80 / ئۈستى:80 / ئاستى:80 گرادۇس (ئادەتتىكى)، 800:1 كونتراستلىق نىسبىتى (ئادەتتىكى قىممەت)، 350 cd/m² يورۇقلۇق (ئادەتتىكى قىممەت) ۋە پارقىراقلىققا قارشى ئەينەك يۈزى قاتارلىقلارغا ئىگە.
بۇ مودۇل SPI ئىنتېرفېيسلىرى ئارقىلىق قوللايدىغان ST7789V3 قوزغاتقۇچ IC بىلەن تەمىنلەنگەن.
LCM نىڭ توك بىلەن تەمىنلەش توك بېسىمى 2.4V دىن 3.3V غىچە بولۇپ، ئادەتتىكى قىممىتى 2.8V. بۇ كۆرسىتىش مودۇلى ئىخچام ئۈسكۈنىلەر، كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، ئائىلە ئاپتوماتلاشتۇرۇش مەھسۇلاتلىرى، ئاق رەڭلىك مەھسۇلاتلار، سىن سىستېمىسى، داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىقلارغا ماس كېلىدۇ.
ئۇ -20 سېلسىيە گرادۇستىن +70 سېلسىيە گرادۇسقىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا، -30 سېلسىيە گرادۇستىن +80 سېلسىيە گرادۇسقىچە بولغان ساقلاش تېمپېراتۇرىسىدا ئىشلىيەلەيدۇ.
①ئاخىرقى قوللىنىشچان پروگراممىلارنى چوڭقۇر ۋە ئومۇميۈزلۈك چۈشىنىش؛
2ھەر خىل كۆرسىتىش تىپلىرىنىڭ تەننەرخى ۋە ئىقتىدار ئەۋزەللىكىنى تەھلىل قىلىش؛
③ئەڭ ماس كېلىدىغان كۆرسىتىش تېخنىكىسىنى بەلگىلەش ئۈچۈن خېرىدارلار بىلەن چۈشەندۈرۈش ۋە ھەمكارلىشىش؛
④ئىشلەپچىقىرىش تېخنىكىسى، مەھسۇلات سۈپىتى، تەننەرخنى تېجەش، يەتكۈزۈش ۋاقتى قاتارلىقلارنى ئۈزلۈكسىز ياخشىلاش ئۈستىدە ئىشلەۋاتىدۇ.