| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 0.96 دىيۇم |
| پىكسېللار | 80×160 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 10.8×21.7 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 13.5×27.95×1.5 مىللىمېتىر |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 400 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | SPI / MCU |
| PIN نومۇرى | 13 |
| ھەيدەش IC | ST7735S |
| ئارقا چىراغ تىپى | 1 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | -0.3~4.6 V |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13 بولسا كۆرۈش تەجرىبىڭىزنى ئۆزگەرتىدىغان 0.96 دىيۇملۇق IPS كىچىك TFT LCD ئېكران مودۇلى. بۇ TFT ئېكران مودۇلىنىڭ ئېنىقلىقى 80 x 160 پىكسېل بولۇپ، ئاجايىپ ئېنىق ۋە جانلىق سۈرەتلەرنى يەتكۈزۈش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.
كۆرسىتىش مودۇلى ST7735S كونتروللىغۇچ IC بىلەن بىللە ئورنىتىلغان بولۇپ، كۆرسىتىش بىلەن ئۈسكۈنە ئوتتۇرىسىدىكى ئۈزۈلمەس ۋە ئۈنۈملۈك ئالاقىنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن 4 سىملىق SPI ئۇلىنىش ئېغىزىنى قوللايدۇ. كەڭ دائىرىلىك تەمىنلەش توك بېسىمى (VDD) دائىرىسى 2.5V دىن 3.3V غىچە بولۇپ، ئۇنى ھەر خىل ئېلېكترونلۇق سىستېمىلار بىلەن ماسلاشتۇرالايدۇ، بۇ ئۇنىڭغا جانلىقلىق ۋە ئىشلىتىشنى ئاسانلاشتۇرىدۇ.
بۇ 0.96 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكرانىنىڭ ئەڭ كۆزگە كۆرۈنەرلىك ئالاھىدىلىكلىرىنىڭ بىرى ئۇنىڭ ئىچكى قىسمىغا ئورنىتىلغان IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تاختىسى. بۇ تېخنىكا سول: 80 / ئوڭ: 80 / ئۈستى: 80 / ئاستى: 80 گرادۇس (ئادەتتىكى) كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى بىلەن تەمىنلەيدۇ، بۇ ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ھەر خىل بۇلۇڭلاردىن ئېنىق، جانلىق كۆرۈنۈشلەردىن ھۇزۇرلىنىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ. سىز سىن كۆرۈۋاتقان، سۈرەت كۆرۈۋاتقان ياكى ئويۇن ئوينىۋاتقان بولۇڭ، بۇ كۆرسىتىش ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈش تەجرىبىسىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
بۇ TFT LCD ئېكران مودۇلىنىڭ يورۇقلۇقى 400 cd/m² ۋە كونتراست نىسبىتى 800 بولۇپ، مەزمۇنىڭىزنى جانلاندۇرۇش ئۈچۈن مول ۋە جانلىق رەڭلەرنى تەمىنلەيدۇ. سىز ئۇنى سانائەت قوللىنىشچان پروگراممىلىرى، ئىستېمال ئېلېكترونلۇق ئۈسكۈنىلىرى ياكى كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر ئۈچۈن ئىشلەتسىڭىزمۇ، بۇ ئېكران ئەلا سۈپەتلىك سۈرەت سۈپىتىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
N096-1608TBBIG11-H13 كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى، ئېلېكترونلۇق تاماكا قاتارلىق قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ناھايىتى ماس كېلىدۇ. بۇ مودۇلنىڭ ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى -20 ℃ دىن 70 ℃ گىچە، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30 ℃ دىن 80 ℃ گىچە.