| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.14 دىيۇم |
| پىكسېللار | 135×240 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 14.86×24.91 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 17.6×31×1.6 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 400 (ئەڭ ئاز) cd/m² |
| ئارايۈز | SPI / MCU |
| PIN نومۇرى | 13 |
| ھەيدەش IC | ST7789V3 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 1 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.4~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | 1.8 گرام |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N114-2413THBIG01-H13 كىچىك تىپتىكى 1.14 دىيۇملۇق IPS كەڭ بۇلۇڭلۇق TFT-LCD كۆرسىتىش مودۇلى. بۇ كىچىك تىپتىكى TFT-LCD تاختىسىنىڭ ئېنىقلىقى 135×240 پىكسېل، ئىچكى قىسمىغا ST7789V3 كونتروللىغۇچ ئىچكى كارتا ئورنىتىلغان، 4 سىملىق SPI ئۇلىنىش ئېغىزىنى قوللايدۇ، 2.4V ~ 3.3V توك مەنبەسى (VDD) دائىرىسى، مودۇلنىڭ يورۇقلۇقى 400 cd/m² ۋە كونتراستلىقى 800.
بۇ 1.14 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكرانىنىڭ ئەڭ كۆزگە كۆرۈنەرلىك ئالاھىدىلىكلىرىنىڭ بىرى ئۇنىڭ ئىچكى قىسمىغا ئورنىتىلغان IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تاختىسى. بۇ تېخنىكا سول: 80 / ئوڭ: 80 / ئۈستى: 80 / ئاستى: 80 گرادۇس (ئادەتتىكى) كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى بىلەن تەمىنلەيدۇ، بۇ ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ھەر خىل بۇلۇڭلاردىن ئېنىق، جانلىق كۆرۈنۈشلەردىن ھۇزۇرلىنىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ. سىز سىن كۆرۈۋاتقان، سۈرەت كۆرۈۋاتقان ياكى ئويۇن ئوينىۋاتقان بولۇڭ، بۇ ئېكران ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈش تەجرىبىسىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
N114-2413THBIG01-H13 كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى، ئاق رەڭلىك مەھسۇلاتلار، سىن سىستېمىسى، ئەقلىي قۇلۇپ قاتارلىق قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ناھايىتى ماس كېلىدۇ. بۇ مودۇلنىڭ ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى -20 ℃ دىن 70 ℃ گىچە، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30 ℃ دىن 80 ℃ گىچە.
N114-2413THBIG01-H13 TFT-LCD تاختىسى ئەلا سۈپەتلىك ئۆلچەملەر، ئىلغار تېخنىكا ۋە كۆپ ئىقتىدارلىق ماسلىشىشچانلىققا ئىگە بولۇپ، ئۇنى بارلىق كۆرسىتىش ئېھتىياجىڭىز ئۈچۈن ئىشەنچلىك ۋە يۇقىرى ئىقتىدارلىق ھەل قىلىش چارىسىگە ئايلاندۇرىدۇ. سىز يېڭى ئۈلگە ياسىسىڭىز ياكى مەۋجۇت ئۈسكۈنىنى يېڭىلىسىڭىز، بۇ IPS TFT-LCD تاختىسى ئىشلەتكۈچى تەجرىبىسىنى يېڭى پەللىگە كۆتۈرىدۇ. بۇ ئەڭ ئىلغار TFT-LCD تاختىسى بىلەن كۆرۈش ئېكرانىنىڭ كەلگۈسىنى ھېس قىلىڭ.
LCD ئېكران مودۇللىرىدىكى ئەڭ يېڭى يېڭىلىقىمىز - 1.14 دىيۇملۇق كىچىك چوڭلۇقتىكى 135 RGB × 240 نۇقتىلىق TFT LCD ئېكراننى تونۇشتۇرىمىز! بۇ ئىخچام ۋە كۆپ ئىقتىدارلىق ئېكران ھەر خىل قوللىنىشچان پروگراممىلار ئۈچۈن جانلىق ۋە ئېنىق ئېكران بىلەن تەمىنلەش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.
بۇ TFT LCD ئېكران مودۇلى پەقەت 1.14 دىيۇم چوڭلۇقتا بولۇپ، سۈپىتىگە تەسىر كۆرسەتمەي، ئىخچام ئېكران تەلەپ قىلىدىغان مەھسۇلاتلار ئۈچۈن قولايلىق ھەل قىلىش چارىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ. چوڭلۇقى چوڭ بولسىمۇ، ئېكراننىڭ 135 RGB × 240 نۇقتىلىق پىكسېل ئېنىقلىقى بار بولۇپ، رەسىم ۋە تېكىستنىڭ ئېنىق بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ، شۇنىڭ بىلەن ئىشلەتكۈچى تەجرىبىسىنى ياخشىلايدۇ.
بۇ مودۇل ئىلغار TFT تېخنىكىسىنى ئىشلىتىپ، كەڭ دائىرىلىك قوللىنىشچان پروگراممىلارغا جانلىق رەڭلەر ۋە ئېسىل كونتراست بىلەن تەمىنلەيدۇ. كۆچمە ئويۇن ئۈسكۈنىسى، رەقەملىك كامېرا ياكى ئەقلىي ئىقتىدارلىق قول سائىتى بولسۇن، 1.14 دىيۇملۇق كىچىك TFT LCD ئېكران مودۇلى ئېسىل كۆرۈش ئىقتىدارى بىلەن تەمىنلەش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.
بۇ كۆرسىتىش مودۇلىنىڭ ئاساسلىق ئالاھىدىلىكلىرىنىڭ بىرى ئۇنىڭ كۆپ ئىقتىدارلىقلىقى. ئۇ SPI ۋە RGB قاتارلىق ھەر خىل كۆرسىتىش ئىنتېرفېيسلىرى بىلەن ماسلىشىدۇ، ھەمدە ھەر خىل مەھسۇلاتلارغا مۇكەممەل بىرلەشتۈرۈلىدۇ. بۇنىڭدىن باشقا، بۇ مودۇل ھەم مەنزىرە، ھەم تىك يۆنىلىشنى قوللايدۇ، بۇ لايىھىلىگۈچىلەرگە مەھسۇلاتلىرىغا ئەڭ ماس كېلىدىغان كۆرسىتىش فورماتىنى تاللاش ئىمكانىيىتى بېرىدۇ.
1.14 دىيۇملۇق كىچىك شەكىللىك TFT LCD ئېكران مودۇلى يەنە ئاددىي خاسلاشتۇرۇش تاللانمىلىرىنى تەمىنلەيدۇ. مۇتەخەسسىسلەر گۇرۇپپىمىز يۇمشاق دېتال ۋە ئۈسكۈنىلەرنى ئالاھىدە تەلەپلەرگە ماسلاشتۇرۇشقا ياردەم بېرىپ، مەھسۇلاتىڭىزغا مۇكەممەل ماس كېلىشىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. رەڭنى تەڭشەشتىن تارتىپ سېزىمچان ئېكراننى بىرلەشتۈرۈشكىچە، بىز ئومۇميۈزلۈك قوللاش بىلەن تەمىنلەيمىز، سىزنىڭ ئارزۇ قىلغان ئىقتىدار ۋە لايىھە گۈزەللىكىگە ئېرىشىشىڭىزگە ياردەم بېرىمىز.
قىسقىسى، كىچىك 1.14 دىيۇملۇق 135 RGB × 240 نۇقتىلىق TFT LCD ئېكران مودۇلى ئېكرانى ئىخچاملىق، كۆپ ئىقتىدارلىق ۋە ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈش ئىقتىدارىنى بىرلەشتۈرگەن. قولدا تۇتۇلىدىغان ئۈسكۈنىلەر، كىيىشكە بولىدىغان تېخنىكا ياكى باشقا ئىقتىدار ئۈچۈن كىچىك، يۇقىرى دەرىجىلىك مەھسۇلات - ئالىي دەرىجىلىك ئېكران تەلەپ قىلىدىغان نەرسىلەرنى تەرەققىي قىلدۇرۇۋاتقان بولسىڭىز، بۇ مودۇل ئەڭ مۇكەممەل ھەل قىلىش چارىسى. 1.14 دىيۇملۇق كىچىك TFT LCD ئېكران مودۇلى بىلەن كۆز قارىشىڭىزنى رېئاللىققا ئايلاندۇرۇش ئۈچۈن بىزنىڭ ئەڭ ئىلغار تېخنىكا ۋە تەجرىبىمىزگە ئىشىنىڭ.