| كۆرسىتىش تىپى | OLED |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 3.12 دىيۇم |
| پىكسېللار | 256×64 نۇقتا |
| كۆرسىتىش ھالىتى | پاسسىپ ماترىتسا |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 76.78×19.18 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 88×27.8×2.0 مىللىمېتىر |
| رەڭ | ئاق/كۆك/سېرىق |
| يورۇقلۇق | 60 (ئەڭ ئاز) cd/m² |
| ھەيدەش ئۇسۇلى | تاشقى تەمىنات |
| ئارايۈز | پاراللېل/4 سىملىق SPI |
| ۋەزىپە | 1/64 |
| PIN نومۇرى | 30 |
| ھەيدەش IC | SSD1322UR1(COF) |
| توك بېسىمى | 1.65-3.3 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 بولسا 256×64 پىكسېل ئېنىقلىقتىكى 3.12 دىيۇملۇق گرافىك OLED ئېكران.
بۇ OLED كۆرسىتىش مودۇلىنىڭ سىرتقى شەكلى 88×27.8×2.0 مىللىمېتىر، AA چوڭلۇقى 76.78×19.18 مىللىمېتىر؛
بۇ مودۇلغا SSD1322UR1(COF) كونتروللىغۇچ ئىچكى چىپى ئورنىتىلغان؛ ئۇنى پاراللېل، 4 قۇرلۇق SPI ۋە I²C ئۇلىنىش ئېغىزى ئارقىلىق ئىشلەتكىلى بولىدۇ؛ لوگىكىلىق توك بېسىمى 2.5V (ئادەتتىكى قىممەت)، ھەيدەش ۋەزىپىسىنىڭ 1/64 قىسمى.
X312-5664ASWDF01-C30 COF قۇرۇلمىلىق OLED ئېكران بولۇپ، بۇ OLED مودۇلى داۋالاش ئىشلىرى، كونترول تاختىسى، ئۆزلۈكىدىن تەكشۈرۈش ماشىنىسى، بېلەت سېتىش ماشىنىسى، ماشىنا توختىتىش ماشىنىسى قاتارلىقلارغا ماس كېلىدۇ.
OLED مودۇلى -40℃ دىن +85℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ؛ ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -40℃ دىن +85℃ گىچە بولىدۇ.
X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED مودۇلى ۋە ئۇنىڭ ئىلغار ئىقتىدارلىرى بىلەن، خېرىدارلار ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈش تەجرىبىسىگە ئېرىشەلەيدۇ.
ئۇنىڭ SSD1322 قوزغاتقۇچ ئىچكى قىسمى بىلەن ماسلىشىشى ئەڭ ياخشى ئىقتىدار ۋە ئىقتىدارنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
جياڭشى Wisevision Optronics چەكلىك شىركىتى مەھسۇلاتلىرىڭىزنى ياخشىلاش ۋە ئىشلەتكۈچى تەجرىبىسىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن سىزگە ئەڭ ئىلغار كۆرسىتىش چارىلىرىنى تەمىنلەيدۇ.
OLED مودۇلىڭىزنىڭ بارلىق ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن بىزگە ئىشىنىڭ، بىزنىڭ كەسپىي ماھارىتىمىز سىزنىڭ مۇۋەپپەقىيىتىڭىزنى ئىلگىرى سۈرسۇن.
1. نېپىز – ئارقا يورۇتۇشقا ئېھتىياجلىق ئەمەس، ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ؛
2. كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى: ئەركىن گرادۇس؛
3. يۇقىرى يورۇقلۇق: 80 cd/m²؛
4. يۇقىرى كونتراست نىسبىتى (قاراڭغۇ ئۆي): 2000:1؛
5. يۇقىرى ئىنكاس سۈرئىتى (<2μS);
6. كەڭ دائىرىلىك ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى؛
7. ئېنېرگىيە سەرپىياتىنى تۆۋەنلىتىش.