| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 2.79 دىيۇم |
| پىكسېللار | 142x428 نۇقتىلار |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | SPI/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 21.28 x 64.14 |
| تاختا چوڭلۇقى | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 262K |
| يورۇقلۇق | 350 |
| ئارايۈز | SPI/MCU |
| PIN نومۇرى | 10 |
| ھەيدەش IC | NV3007 |
| ئارقا چىراغ تىپى | |
| توك بېسىمى | -0.3~4.6 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +85 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 بولسا 142x428 پىكسېل ئېنىقلىقتىكى 2.79 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD ئېكران. SPI، MCU ۋە RGB قاتارلىق ھەر خىل ئىنتېرفېيسلارنى قوللايدۇ، ھەر قانداق تۈرگە ئۈزۈلمەس بىرلەشتۈرۈش ئۈچۈن ئەركىنلىك بىلەن تەمىنلەيدۇ. ئېكراننىڭ يورۇقلۇقى 350 cd/m² بولۇپ، يورۇقلۇق شارائىتىدىمۇ ئېنىق ۋە جانلىق كۆرۈنۈشلەرنى تەمىنلەيدۇ. بۇ ئېكران ئىلغار NV3007 قوزغاتقۇچ ئىچكى چىرىغى ئارقىلىق راۋان ۋە ئۈنۈملۈك ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
N279-1428KIWIG01-C10 كەڭ بۇلۇڭلۇق IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ. كۆرۈش دائىرىسى سول: 85/ئوڭ: 85/ئۈستى: 85/تۆۋەن: 85 گرادۇس. كونتراست نىسبىتى 1300:1، تەرەپ نىسبىتى 3:4 (ئادەتتىكى قىممەت). ئانالىزلىق توك بېسىمى 1.65V دىن 3.3V غىچە (ئادەتتىكى قىممەت 2.8V). IPS تاختىسى كەڭ دائىرىلىك كۆرۈش بۇلۇڭى، پارلاق رەڭلەر ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك تويۇنغان ۋە تەبىئىي سۈرەتلەرگە ئىگە. بۇ TFT-LCD مودۇلى -40℃ دىن +85℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -40℃ دىن +85℃ گىچە.
كەڭ دائىرىلىك كۆرسىتىش دائىرىسى: مونوخروم OLED، TFT، CTP قاتارلىقلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ؛
كۆرسىتىش چارىلىرى: زاۋۇت قوراللىرى، خاسلاشتۇرۇلغان FPC، ئارقا چىراغ ۋە چوڭ-كىچىكلىك قاتارلىقلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ؛ تېخنىكىلىق قوللاش ۋە لايىھەلەش
س: 1. ئۈلگە زاكاز قىلالامدىم؟
A: شۇنداق، بىز سۈپەتنى سىناش ۋە تەكشۈرۈش ئۈچۈن ئۈلگە زاكاز قىلىشنى قارشى ئالىمىز.
س: 2. ئەۋرىشكە ئېلىش ۋاقتى قانچە؟
A: نۆۋەتتىكى ئەۋرىشكە 1-3 كۈن، خاسلاشتۇرۇلغان ئەۋرىشكە 15-20 كۈن كېتىدۇ.
س: 3. سىزدە MOQ چەكلىمىسى بارمۇ؟
A: بىزنىڭ MOQ 1 دانە.
س: 4. كاپالەت مۇددىتى قانچە؟
A: 12 ئاي.
س: 5. ئەۋرىشكىلەرنى ئەۋەتىشتە دائىم قايسى تېز يوللانما ئىشلىتىسىز؟
A: بىز ئادەتتە DHL، UPS، FedEx ياكى SF ئارقىلىق ئەۋرىشكىلەرنى ئەۋەتىمىز. ئادەتتە يېتىپ كېلىش ئۈچۈن 5-7 كۈن ۋاقىت كېتىدۇ.
س: 6. سىزنىڭ قوبۇل قىلالايدىغان تۆلەم مۇددىتىڭىز قانداق؟
A: بىزنىڭ ئادەتتە تۆلەم مۇددىتىمىز T/T. باشقىلارنى سۆھبەتلەشكىلى بولىدۇ.