| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 7.0 دىيۇم |
| پىكسېللار | 800×480 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 153.84×85.632 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 164.90×100×3.5 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 16.7 مېتر |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | پاراللېل 8-بىتلىق RGB |
| PIN نومۇرى | 15 |
| ھەيدەش IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 27 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 3.0~3.6 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A يۇقىرى ئىقتىدارلىق 7 دىيۇملۇق TFT-LCD مودۇلى بولۇپ، WVGA ئېنىقلىق دەرىجىسى (800 × 480 پىكسېل) گە ئىگە. بۇ سانائەت دەرىجىلىك ئېكران ئېسىل كۆرۈش ئېنىقلىقى بىلەن ئىلغار ئېكران سىغىملىق سېزىمچانلىق تېخنىكىسىنى بىرلەشتۈرۈپ، ئىچكى قىسىمدىكى قوللىنىشچان پروگراممىلار ئۈچۈن ئەلا سۈپەتلىك ئىقتىدار بىلەن تەمىنلەيدۇ.
تېخنىكىلىق ئۆلچەملەر: