| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 3.97 دىيۇم |
| پىكسېللار | 320×480 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 55.68×83.52 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 60×92.25×2.2 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 16.7M |
| يورۇقلۇق | 400 (ئەڭ ئاز) cd/m² |
| ئارايۈز | MCU |
| PIN نومۇرى | 15 |
| ھەيدەش IC | ILI9488 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 8 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.7~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 بولسا IPS تاختىسى بار 3.98 دىيۇملۇق TFT LCD مودۇلى. بۇ مودۇلغا MCU ئىنتېرفېيسىنى قوللايدىغان ILI9488 قوزغاتقۇچ ئىچكى چىرىغى ئورنىتىلغان.
بۇ تىك ئېكراننىڭ ئېنىقلىقى 320 × 480 نۇقتا، يورۇقلۇقى 400 cd/m² (ئادەتتىكى قىممەت)، كونتراستلىقى 1200 (ئادەتتىكى قىممەت) گە يېتىدۇ.
IPS تاختىسىنىڭ كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى سول:89 / ئوڭ:89 / ئۈستى:89 / ئاستى:89 گرادۇس (ئادەتتىكى) غا تەڭ.
بۇ تاختىدا كەڭ دائىرىلىك كۆرۈنۈشلەر، پارلاق رەڭلەر ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك رەسىملەر بار بولۇپ، ئۇلار تويۇنغان تەبىئەتكە ئىگە.
ئۇ داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى، قولدا تۇتۇش ئۈسكۈنىلىرى، بىخەتەرلىك نازارەت سىستېمىسى قاتارلىق قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
بۇ مودۇلنىڭ ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى -20 ℃ دىن 70 ℃ گىچە، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30 ℃ دىن 80 ℃ گىچە.