| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 4.30 دىيۇم |
| پىكسېللار | 480×272 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 95.04×53.86 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 67.30×105.6×3.0 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 262K |
| يورۇقلۇق | 300 cd/m² |
| ئارايۈز | RGB |
| PIN نومۇرى | 15 |
| ھەيدەش IC | NV3047 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 7 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 3.0~3.6 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A بولسا كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى بار LCD كۆرسىتىش مودۇلىغا ئىگە 4.3 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD ئېكران بولۇپ، ئېنىقلىقى 480x272 بولغان تولۇق رەڭلىك ئېكران، ئىچكى NV3047 قوزغاتقۇچ ئىچكى سىستېمىسى ۋە RGB 24bit كۆرۈنمە يۈزىنى قوللايدۇ.
بۇ IPS TFT مودۇلىنىڭ يورۇقلۇقى 300 cd/m² (ئادەتتىكى قىممەت)، ئېكراننىڭ تەرەپ نىسبىتى 16:9، كونتراستلىقى 1000 (ئادەتتىكى قىممەت) ۋە پارقىراق ئەينەككە ئىگە.
043B113C-07A ئەڭ كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭىغا ئىگە IPS (تەۋلىك ئىچىدە ئالماشتۇرۇش) تاختا تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ، كۆرۈش دائىرىسى سول: 85/ئوڭ: 85/ئۈستى: 85/ئاستى: 85 گرادۇس.
IPS تاختىسى كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى، پارلاق رەڭلەر ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك سۈرەتلەرگە ئىگە بولۇپ، تويۇنغان ۋە تەبىئىي.
مودۇلنىڭ خىزمەت تېمپېراتۇرىسى -20 ℃ دىن +70 ℃ گىچە، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30 ℃ دىن +80 ℃ گىچە.