| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 4.96 دىيۇم |
| پىكسېللار | 720×1280 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 61.78×109.82 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 66.40×120.05×1.67 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 262K |
| يورۇقلۇق | ئېنىقلانمىغان |
| ئارايۈز | MIPI |
| PIN نومۇرى | 15 |
| ھەيدەش IC | ILL9881C |
| ئارقا چىراغ تىپى | 12 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 3.0~3.6 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
TFT50B030-B0 بولسا 4.96 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD كۆرسىتىش مودۇلى بولۇپ، ئېنىقلىقى 720 × 1280 پىكسېل. بۇ MIPI LCD كۆرسىتىش تاختىسىنىڭ مودۇل چوڭلۇقى 66.40 × 120.05 × 1.67 مىللىمېتىر، AA چوڭلۇقى 61.78 × 109.82 مىللىمېتىر.
بۇ مودۇل MIPI DSI يۈرۈشلۈك ئىنتېرفېيسىنى (2 يول) قوللايدۇ، ئۇ IPS تاختىسى بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، سول:80 / ئوڭ:80 / ئۈستى:80 / ئاستى:80 گرادۇس (ئادەتتىكى) كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى، كونتراست نىسبىتى 1000 (ئادەتتىكى قىممەت) ۋە پارقىراقلىققا قارشى يۈزەكى تاختىنىڭ ئەۋزەللىكلىرىگە ئىگە.
بۇ 4.96 دىيۇملۇق MIPI LCD ئېكرانى تىك ھالەتتە ئىشلەيدۇ؛ مودۇلغا ILL9881C قوزغاتقۇچ IC ئورنىتىلغان، ئىنتېرفېيس توك بېسىمى دائىرىسى 3.0V دىن 3.6V غىچە.
بۇ تاختىنىڭ كەڭ دائىرىلىك كۆرۈنۈش دائىرىسى، پارلاق رەڭلىرى ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك رەسىملىرى بار بولۇپ، رەڭگى تويۇنغان. ئۇ كىچىك سانائەت ئۈسكۈنىلىرى، بىخەتەرلىك نازارەت قىلىش سىستېمىسى، قولدا تۇتۇش ئۈسكۈنىلىرى، ھەيدەش خاتىرىلىگۈچ ۋە باشقا مەھسۇلات قوللىنىشچان پروگراممىلىرىغا ناھايىتى ماس كېلىدۇ. بۇ TFT مودۇلى -20℃ دىن +70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ؛ ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30℃ دىن +80℃ گىچە بولىدۇ.
بىز ھەر خىل كەسىپلەرنىڭ ئېھتىياجىنى قاندۇرىدىغان يۇقىرى ئىقتىدارلىق ئېكرانلارنى تەمىنلەشنىڭ مۇھىملىقىنى چۈشىنىمىز. سۈپەت ۋە ئىشەنچلىكلىككە بولغان سادىقلىقىمىز ئارقىلىق، دۇنيانىڭ ھەرقايسى جايلىرىدىكى خېرىدارلىرىمىز ئارىسىدا ئېسىل ئابرويغا ئىگە بولدۇق.
ئىنقىلابىي 5.0 دىيۇملۇق ئوتتۇرا چوڭلۇقتىكى 720x1280 نۇقتىلىق TFT LCD كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانىنى تونۇشتۇرىمىز، بۇ كۆرۈش كۆرسىتىش تېخنىكىسى ئۈچۈن يېڭى ئۆلچەملەرنى بەلگىلىگەن مۇنەۋۋەر مەھسۇلات. بۇ ئىلغار كۆرسىتىش مودۇلى ئېنىقلىق ۋە يېڭىلىق يارىتىش تېخنىكىسى بىلەن جانلىق رەڭلەر، ئېنىق سۈرەتلەر ۋە ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈش تەجرىبىسىنى تەمىنلەيدۇ.
بۇ TFT LCD ئېكران مودۇلىنىڭ ئېكرانى 5.0 دىيۇم بولۇپ، كۆپ ۋاسىتىلىك تەجرىبىگە كەڭ بوشلۇق بىلەن تەمىنلەيدۇ، ئويۇن ئويناش، سىن كۆرۈش ياكى رەسىم كۆرۈشكە ناھايىتى ماس كېلىدۇ. 720x1280 نۇقتىلىق HD ئېنىقلىق ھەر بىر تەپسىلاتنىڭ ئاجايىپ ئېنىقلىق بىلەن سۈرەتكە ئېلىنىشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ، رەسىملەرگە جان كىرگۈزىدۇ ۋە ئومۇمىي كۆرۈش تەجرىبىڭىزنى ياخشىلايدۇ.
بۇ كۆرسىتىش مودۇلىدا ئىشلىتىلگەن TFT (نېپىز پەردە ترانزىستور) تېخنىكىسى تېز ئىنكاس قايتۇرۇش ۋاقتى، ئەلا كۆرۈش بۇلۇڭى ۋە ئېنېرگىيە سەرپىياتىنى تۆۋەنلىتىشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. بۇ دېگەنلىك، سىز باتارېيە ئۆمرىگە تەسىر كۆرسەتمەي تۇرۇپ، ئۈزۈلمەس گرافىك ۋە راۋان ئۆتۈشۈشلەردىن بەھرىمەن بولالايسىز. يۇقىرى سۈپەتلىك رەڭ كۆپەيتىش كەڭ دائىرىلىك رەڭلەرنى توغرا ئىپادىلەپ، جانلىق كۆرۈنۈشلەرنى ئەسلىدىلا ھېس قىلىشىڭىزغا شارائىت ھازىرلايدۇ.
5.0 دىيۇملۇق ئوتتۇرا چوڭلۇقتىكى TFT LCD ئېكران مودۇلى ئېكرانى ئىلغار سېزىمچان ئېكران تېخنىكىسىنى قوللانغان بولۇپ، ئۈسكۈنىڭىز بىلەن بولغان ئالاقە ئۇسۇلىڭىزنى پۈتۈنلەي ئۆزگەرتىدۇ. ئۇنىڭ تېز ئىنكاسلىق ۋە چۈشىنىشلىك سېزىمچانلىق ئىقتىدارى بىلەن، سىز تىزىملىكلەرنى ئاسانلا باشقۇرالايسىز، ئېكرانلار ئارىسىدا سۈرتەلەيسىز ۋە تېخىمۇ ئۆز-ئارا تەسىر كۆرسىتىدىغان ئىشلەتكۈچى تەجرىبىسىدىن بەھرىمەن بولالايسىز.
چىداملىق ۋە ئىشەنچلىك بولۇش بۇ كۆرسىتىش مودۇلىنىڭ ئاساسلىق ئالاھىدىلىكلىرى. ئۇنىڭ پۇختا قۇرۇلمىسى ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك ماتېرىياللىرى ئۇزۇن مۇددەت ئىشلىتىشكە كاپالەتلىك قىلىدۇ، بۇ ئۇنى ئەقلىي تېلېفون، تاختا كومپيۇتېر، GPS سىستېمىسى، كۆچمە ئويۇن ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ماسلاشتۇرىدۇ. بۇ مودۇلنى ئورنىتىش ۋە ھەر خىل ئۈسكۈنىلەرگە بىرلەشتۈرۈش ئاسان بولۇپ، ئىشلەپچىقارغۇچىلارغا ئەندىشە قىلمايدىغان ھەل قىلىش چارىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
5.0 دىيۇملۇق ئوتتۇرا چوڭلۇقتىكى 720x1280 نۇقتىلىق TFT LCD كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانى بىلەن كۆرۈش ئېكرانى تېخنىكىسىنىڭ كەلگۈسىنى ھېس قىلىڭ. جانلىق رەڭلەر، ئېنىق سۈرەتلەر ۋە جەلپكار كۆرۈنۈشلەر دۇنياسىغا چۆمۈلۈڭ. ئۈسكۈنىڭىزنى يېڭىلاڭ ۋە بۇ ئېسىل مەھسۇلات بىلەن چەكسىز ئىمكانىيەتلەرنى ئېچىڭ.