| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 3.97 دىيۇم |
| پىكسېللار | 480×800 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 51.84×86.40 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 55.44×96.17×2.1 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 16.7M |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | MIPI |
| PIN نومۇرى | 15 |
| ھەيدەش IC | ST7701S |
| ئارقا چىراغ تىپى | 8 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.7~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 بولسا 3.97 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD ئېكران مودۇلى بولۇپ، ئېنىقلىقى 480 x 800 پىكسېل.
بۇ مودۇل MIPI DSI يۈرۈشلۈك ئىنتېرفېيسىنى قوللايدۇ (2 يوللۇق)، ئۇ IPS تاختىسى بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، سول:85 / ئوڭ:85 / ئۈستى:85 / ئاستى:85 گرادۇس (ئادەتتىكى) كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى، كونتراست نىسبىتى 800 (ئادەتتىكى قىممەت)، يورۇقلۇق 350 cd/m² (ئادەتتىكى قىممەت)، پارقىراقلىققا قارشى يۈز تاختىسى قاتارلىق ئەۋزەللىكلەرگە ئىگە.
بۇ 3.97 دىيۇملۇق MIPI LCD ئېكرانى تىك ھالەتتە ئىشلەيدۇ؛ مودۇلغا ST7701S قوزغاتقۇچ IC ئورنىتىلغان، ئىنتېرفېيس توك بېسىمى دائىرىسى 2.7V دىن 3.3V غىچە.
بۇ تاختىدا كەڭ دائىرىلىك كۆرۈنۈشلەر، پارلاق رەڭلەر ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك رەسىملەر بار بولۇپ، ئۇلار تويۇنغان تەبىئەتكە ئىگە.
ئۇ كىچىك سانائەت ئۈسكۈنىلىرى، بىخەتەرلىك كۆزىتىش سىستېمىسى، قولدا تۇتۇش ئۈسكۈنىلىرى، ھەيدەش خاتىرىلىگۈچ ۋە باشقا مەھسۇلات قوللىنىشچان پروگراممىلىرىغا ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
بۇ TFT مودۇلى -20℃ دىن +70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ؛ ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30℃ دىن +80℃ گىچە بولىدۇ.