| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 3.95 دىيۇم |
| پىكسېللار | 480×480 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 36.72×48.96 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 40.44×57×2 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 262K |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | SPI / MCU/RGB |
| PIN نومۇرى | 15 |
| ھەيدەش IC | ST7701S |
| ئارقا چىراغ تىپى | 8 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.5~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | 1.2 گرام |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 بولسا 480 x 480 پىكسېلدىن تەركىب تاپقان 3.95 دىيۇملۇق كۋادرات شەكىللىك IPS TFT-LCD مودۇلى.
بۇ مودۇل RGB كۆرۈنمە يۈزىنى قوللايدۇ ھەمدە IPS تاختىسىنى ئىشلىتىدۇ، سول: 80/ئوڭ: 80/ئۈستى: 80/ئاستى: 80 گرادۇس (ئادەتتىكى قىممەت) كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى، كونتراست 1000:1 (ئادەتتىكى قىممەت)، يورۇقلۇق 350 cd/m² (ئادەتتىكى قىممەت)، پارقىراق ئەينەك تاختىسى، تەرەپ نىسبىتى 1:1.
TFT040B039 مودۇلىغا ST7701S كونتروللىغۇچ ئىچكى چىرىغى ئورنىتىلغان، ئۇلىنىش ئېغىزىدىكى توك بىلەن تەمىنلەش توك بېسىمى دائىرىسى 2.5V ~ 3.3V بولۇپ، ئادەتتىكى قىممىتى 2.8V.
TFT040B039 مودېلىنىڭ ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى -20 ℃ دىن +70 ℃ گىچە؛ ساقلاش تېمپېراتۇرىسى دائىرىسى -30 ℃ ~ +80 ℃.
ئۇ داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى، قولدا تۇتۇش ئۈسكۈنىلىرى، بىخەتەرلىك نازارەت سىستېمىسى قاتارلىق قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ناھايىتى ماس كېلىدۇ.