| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 10.1 دىيۇم |
| پىكسېللار | 1024×600 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 222.72×125.28 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 235 × 143 × 3.5 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 16.7 مېتر |
| يورۇقلۇق | 250 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | پاراللېل 8-بىتلىق RGB |
| PIN نومۇرى | 15 |
| ھەيدەش IC | ئېنىقلانمىغان |
| ئارقا چىراغ تىپى | ئاق LED |
| توك بېسىمى | 3.0~3.6 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A 10.1 دىيۇملۇق TFT-LCD كۆرسىتىش مودۇلى بولۇپ، ئېنىقلىقى 1024 × 600 پىكسېلدىن ياسالغان. بۇ كۆرسىتىش تاختىسىنىڭ مودۇل چوڭلۇقى 235 × 143 × 3.5 مىللىمېتىر، AA چوڭلۇقى 222.72 × 125.28 مىللىمېتىر. كۆرسىتىش ھالىتى ئادەتتە ئاق رەڭدە، كۆرۈنمە يۈزى RGB. كۆرسىتىش 12 ئايلىق كاپالەتكە ئىگە بولۇپ، زاۋۇت تەمىناتى سۈپىتىدە سېتىلىدۇ. بۇ كۆرسىتىش ماشىنا يول باشلاش سىستېمىسى، كۆچمە مېدىيا قويغۇچ، سانائەت كونترول سىستېمىسى قاتارلىق ھەر خىل قوللىنىشچان پروگراممىلاردا ئىشلىتىشكە بولىدۇ. بۇ TFT مودۇلى -20℃ دىن +70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ؛ ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30℃ دىن +80℃ گىچە بولىدۇ.
B101N535C-27A 10.1 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكرانى CTP (سىغىملىق سېزىمچان ئېكران) تېخنىكىسىنى قوللايدۇ، بۇ قارشىلىق كۆرسىتىش سېزىمچان ئېكرانلارغا سېلىشتۇرغاندا تېخىمۇ چۈشىنىشلىك ۋە ئىنكاس قايتۇرۇشچان ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى تەمىنلەيدۇ. سىغىملىق سېزىمچان ئېكران تېخنىكىسى سېزىمچان تاختىنىڭ يۈزىدىكى سىغىم ئۆزگىرىشىنى بايقاش پىرىنسىپىغا ئاساسلانغان.
سېزىمچان ئېكران كۆرسىتىش تاختىسىنىڭ ئۈستىدىكى شەفاف ئۆتكۈزگۈچ قەۋەت ۋە ئىنسانلارنىڭ تېگىشىدىن كېلىپ چىققان سىغىمدىكى ئۆزگىرىشلەرنى سېزىيدىغان كونتروللىغۇچ ئىچكى چىپتىن تەركىب تاپقان. ئۇ تېخىمۇ توغرا ۋە ئېنىق كىرگۈزۈش جاۋابىنى بېرىدۇ ھەمدە قارشىلىق كۆرسىتىش سېزىمچان ئېكرانلارغا قارىغاندا ئۇزۇنراق ئۆمۈر كۆرىدۇ.