| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 7.0 دىيۇم |
| پىكسېللار | 800×480 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 153.84×85.632 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 164.90×100×3.5 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 16.7 مېتر |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | پاراللېل 8-بىتلىق RGB |
| PIN نومۇرى | 15 |
| ھەيدەش IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 27 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 3.0~3.6 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A 7 دىيۇملۇق TFT-LCD كۆرسىتىش مودۇلى بولۇپ، ئېنىقلىقى 800x480 پىكسېلدىن ياسالغان. بۇ كۆرسىتىش تاختىسىنىڭ مودۇلىنىڭ چوڭلۇقى 164.90 × 100 × 3.5 مىللىمېتىر، AA چوڭلۇقى 153.84 × 85.632 مىللىمېتىر. كۆرسىتىش ھالىتى ئادەتتە ئاق رەڭدە، كۆرۈنمە يۈزى RGB. كۆرسىتىش 12 ئايلىق كاپالەتكە ئىگە بولۇپ، زاۋۇتتىن چىققان. كۆرسىتىش مودۇلىغا EK9716BD4 ۋە EK73002AB2 قوزغاتقۇچ IC ئورنىتىلغان. كۆرۈنمە يۈزىنىڭ توك بېسىمى 3.0V دىن 3.6V غىچە. بۇ كۆرسىتىش ماشىنا يول باشلاش سىستېمىسى، كۆچمە مېدىيا قويغۇچ، سانائەت كونترول سىستېمىسى قاتارلىق ھەر خىل قوللىنىشچان پروگراممىلاردا ئىشلىتىشكە بولىدۇ. بۇ TFT مودۇلى -20℃ دىن +70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ؛ ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30℃ دىن +80℃ گىچە.
B070TN333C-27A 7 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكرانى CTP (سىغىملىق سېزىمچان ئېكران) تېخنىكىسىنى قوللايدۇ، بۇ قارشىلىقلىق سېزىمچان ئېكرانلارغا سېلىشتۇرغاندا تېخىمۇ چۈشىنىشلىك ۋە ئىنكاسلىق ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى تەمىنلەيدۇ. سىغىملىق سېزىمچان ئېكران تېخنىكىسى سېزىمچان تاختىنىڭ يۈزىدىكى سىغىم ئۆزگىرىشىنى بايقاش پىرىنسىپىغا ئاساسلانغان.
سېزىمچان ئېكران كۆرسىتىش تاختىسىنىڭ ئۈستىدىكى شەفاف ئۆتكۈزگۈچ قەۋەت ۋە ئىنسانلارنىڭ تېگىشىدىن كېلىپ چىققان سىغىمدىكى ئۆزگىرىشلەرنى سېزىيدىغان كونتروللىغۇچ ئىچكى چىپتىن تەركىب تاپقان. ئۇ تېخىمۇ توغرا ۋە ئېنىق كىرگۈزۈش جاۋابىنى بېرىدۇ ھەمدە قارشىلىق كۆرسىتىش سېزىمچان ئېكرانلارغا قارىغاندا ئۇزۇنراق ئۆمۈر كۆرىدۇ.