| كۆرسىتىش تىپى | OLED |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.30 دىيۇم |
| پىكسېللار | 64×128 نۇقتا |
| كۆرسىتىش ھالىتى | پاسسىپ ماترىتسا |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 14.7×29.42 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 17.1×35.8×1.43 مىللىمېتىر |
| رەڭ | ئاق/كۆك |
| يورۇقلۇق | 100 (ئەڭ ئاز) cd/m² |
| ھەيدەش ئۇسۇلى | تاشقى تەمىنات |
| ئارايۈز | I²C/4 سىملىق SPI |
| ۋەزىپە | 1/128 |
| PIN نومۇرى | 13 |
| ھەيدەش IC | SSD1312 |
| توك بېسىمى | 1.65-3.5 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85°C |
X130-6428TSWWG01-H13 نى تونۇشتۇرىمىز. بۇ COG قۇرۇلمىسىغا ئىگە يۇقىرى ئىقتىدارلىق 1.30 دىيۇملۇق گرافىك OLED ئېكران بولۇپ، 64×128 پىكسېل ئېنىقلىقى بىلەن ئېنىق كۆرۈنۈشلەرنى تەمىنلەيدۇ.
بۇ OLED مودۇلى ئىخچام بىر گەۋدىلەشتۈرۈش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، ئۇنىڭ ئىچكى قىسمىنىڭ چوڭلۇقى 17.1×35.8×1.43 مىللىمېتىر، ئاكتىپ رايون (AA) چوڭلۇقى 14.7×29.42 مىللىمېتىر بولغان ئىنتايىن نېپىز پىروفىلغا ئىگە. ئىچكى قىسمىغا ئورنىتىلغان SSD1312 كونتروللىغۇچ IC ئارقىلىق ھەرىكەتلەندۈرۈلىدۇ، ئۇ 4 سىملىق SPI ۋە I²C ئۇلىنىش ئېغىزىنى قوللايدۇ. بۇ مودۇل 3V (ئادەتتىكى) مەنتىقىلىق توك مەنبەسى ۋە 12V كۆرسىتىش توك مەنبەسى بىلەن ئىشلەيدۇ، ھەيدەش خىزمىتى دەۋرىيلىكى 1/128.
يېنىك قۇرۇلما، ئېنېرگىيە ئۈنۈمى ۋە سىلىق شەكىل ئامىلىنى بىرلەشتۈرگەن X130-6428TSWWG01-H13 ئۆلچەش ئۈسكۈنىلىرى، ئائىلە ئېلېكتر سايمانلىرى، پۇل-مۇئامىلە POS سىستېمىسى، قولدا تۇتۇپ ئىشلىتىلىدىغان ئۈسكۈنىلەر، ئەقلىي ئىقتىدارلىق تېخنىكا، ئاپتوموبىل كۆرسىتىش ئۈسكۈنىلىرى ۋە داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق كەڭ دائىرىلىك قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ماس كېلىدۇ.
ئىشەنچلىكلىك ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بۇ OLED مودۇلى -40 سېلسىيە گرادۇستىن +70 سېلسىيە گرادۇسقىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئۈزۈلمەس ئىشلەيدۇ ھەمدە -40 سېلسىيە گرادۇستىن +85 سېلسىيە گرادۇسقىچە بولغان ساقلاش شارائىتىغا بەرداشلىق بېرەلەيدۇ، بۇ قاتتىق مۇھىتتا مۇقىم ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
نېمىشقا X130-6428TSWWG01-H13 نى تاللايسىز؟
ئىخچام ۋە يۇقىرى ئېنىقلىق: بوشلۇق چەكلىك، ئېنىق كۆرۈنۈشلەرنى تەلەپ قىلىدىغان لايىھەلەر ئۈچۈن ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
چىداملىق ئىقتىدار: ئەڭ ئېغىر شارائىتلارغا بەرداشلىق بېرەلەيدىغان قىلىپ ياسالغان.
كەڭ دائىرىدە قوللىنىش دائىرىسى: سانائەت، ئىستېمال ۋە داۋالاش ئىشلىرىغا ماس كېلىدۇ.
X130-6428TSWWG01-H13 ئۆزىنىڭ يۇقىرى پارقىراقلىقى، نەپىس لايىھىسى ۋە ئەڭ ئىلغار OLED تېخنىكىسى بىلەن لايىھەلىگۈچىلەر ۋە ئاچقۇچىلارغا ئالاھىدە كۆرۈنۈش ئۈنۈمىگە ئىگە يېڭىلىق يارىتىش چارىلىرىنى يارىتىشقا ياردەم بېرىدۇ.
كەلگۈسىدىكى كۆرسىتىش تېخنىكىسىنى ھېس قىلىڭ - OLED مودۇللىرىمىزنى تاللاڭ ۋە ئىدىيەلىرىڭىزنى مىسلىسىز ئېنىقلىق ۋە ئىشەنچلىكلىك بىلەن ئەمەلگە ئاشۇرۇڭ.
1. نېپىز – ئارقا يورۇتۇشقا ئېھتىياجلىق ئەمەس، ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ؛
2. كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى: ئەركىن گرادۇس؛
3. يۇقىرى يورۇقلۇق: 160 cd/m²؛
4. يۇقىرى كونتراست نىسبىتى (قاراڭغۇ ئۆي): 10000:1؛
5. يۇقىرى ئىنكاس سۈرئىتى (<2μS);
6. كەڭ دائىرىلىك ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى؛
7. ئېنېرگىيە سەرپىياتىنى تۆۋەنلىتىش.
ئەڭ يېڭى يېڭىلىقىمىز: 1.30 دىيۇملۇق كىچىك OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانىنى تونۇشتۇرىمىز. بۇ ئىخچام، يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى ئېكران ھەر خىل قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈش تەجرىبىسى بىلەن تەمىنلەش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.
بۇ OLED كۆرسىتىش مودۇلىنىڭ ئېكران چوڭلۇقى پەقەت 1.30 دىيۇم. چوڭلۇقى كىچىك بولسىمۇ، سۈپىتىگە قىلچە تەسىر كۆرسەتمەيدۇ. 64 x 128 نۇقتىلىق ئېنىقلىق بىلەن، ئۇ ئېنىق سۈرەتلەر ۋە جانلىق رەڭلەرنى تەمىنلەيدۇ، شۇڭا كۆرۈنۈش جەھەتتىن جەلپ قىلارلىق كۆرسىتىشنى تەلەپ قىلىدىغان ھەر قانداق تۈر ئۈچۈن ئەڭ ماس كېلىدۇ.
بۇ مودۇلدا ئىشلىتىلگەن OLED تېخنىكىسى يۇقىرى كونتراستلىقنى كاپالەتلەندۈرۈپ، چوڭقۇر قارا ۋە جانلىق ئاق رەڭلەرنى ھاسىل قىلىپ، رەڭنىڭ كۆرۈنەرلىك قايتا ھاسىل بولۇشى ۋە ئېنىقلىقنىڭ ئېشىشىنى تەمىنلەيدۇ. سىز كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنە ياكى ئىخچام ئۇچۇر كۆرسىتىش ئېكرانى لايىھىلەۋاتقان بولسىڭىز، بۇ ئېكران سىزگە ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈش تەجرىبىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
OLED ئېكرانلىرىنىڭ ئاساسلىق ئەۋزەللىكلىرىنىڭ بىرى ئۇلارنىڭ ئەۋرىشىمچانلىقى بولۇپ، بۇ مودۇلمۇ بۇنىڭدىن مۇستەسنا ئەمەس. ئۇنىڭ نېپىز ۋە يېنىك لايىھىسى ئۇنى ھەر خىل شەكىل ئامىللىرىغا ماسلىشىشچان قىلىپ، مەھسۇلاتلىرىڭىزغا مۇكەممەل بىرلەشتۈرۈشكە شارائىت ھازىرلايدۇ. يانفون، ئەقلىي قول سائىتى ياكى ھەتتا داۋالاش ئەسۋابلىرى ئۈچۈن ئېكرانغا ئېھتىياجلىق بولسىڭىز، بۇ OLED ئېكران مودۇلى سىزگە ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
بۇ مودۇل ئېسىل كۆرۈنۈش ۋە جانلىقلىقتىن باشقا، كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى بىلەن تەمىنلەيدۇ، بۇ ئېكراننىڭ ھەر خىل بۇلۇڭلاردىن قارىغاندا ئېنىق ۋە ئېنىق بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ. بۇ ئىقتىدار كۆپ ئىشلەتكۈچىلىك قوللىنىشچان پروگراممىلار ياكى ھەر خىل بۇلۇڭلاردىن كۆرۈش ناھايىتى مۇھىم بولغاندا ئالاھىدە مۇھىم.
بۇنىڭدىن باشقا، بۇ OLED كۆرسىتىش مودۇلى چىداملىق. ئېنېرگىيە سەرپىياتى تۆۋەن ۋە چىدامچانلىقى يۇقىرى بولغاچقا، ئۇزۇن ئۆمۈر كۆرۈش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، ئۈزلۈكسىز ئىشلىتىشنى تەلەپ قىلىدىغان تۈرلەرگە ماس كېلىدۇ.
قىسقىسى، بىزنىڭ 1.30 دىيۇملۇق كىچىك OLED كۆرسىتىش مودۇلىمىزدىكى ئېكران كىشىنى ھەيران قالدۇرىدىغان كۆرۈنۈش سۈپىتى، ئەۋرىشىمچانلىقى ۋە چىدامچانلىقىنى بىرلەشتۈرۈپ، ھەر خىل قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ماس كېلىدۇ. ئۇنىڭ كىچىك چوڭلۇقى ۋە يۇقىرى ئېنىقلىقى ھەر قانداق تۈرنى ياخشىلايدۇ، كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى بولسا ئېسىل كۆرسىتىشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. ھەر خىل نۇقتىلاردىن كۆرۈش. ئەڭ ئىلغار OLED تېخنىكىمىز بىلەن مەھسۇلات كۆرسىتىشلىرىڭىزنى يېڭىلاڭ ۋە ئىشلەتكۈچىلىرىڭىزنى ھەيران قالدۇرىدىغان كۆرۈنۈشلەر بىلەن جەلپ قىلىڭ.