| كۆرسىتىش تىپى | OLED |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.32 دىيۇم |
| پىكسېللار | 128×96 نۇقتا |
| كۆرسىتىش ھالىتى | پاسسىپ ماترىتسا |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 26.86×20.14 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 32.5×29.2×1.61 مىللىمېتىر |
| رەڭ | ئاق |
| يورۇقلۇق | 80 (ئەڭ ئاز)cd/m² |
| ھەيدەش ئۇسۇلى | تاشقى تەمىنات |
| ئارايۈز | پاراللېل/I²C/4 سىملىق SPI |
| ۋەزىپە | 1/96 |
| PIN نومۇرى | 25 |
| ھەيدەش IC | SSD1327 |
| توك بېسىمى | 1.65-3.5 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85°C |
يېنىك لايىھە، تۆۋەن ئېنېرگىيە سەرپىياتى ۋە ئىنتايىن نېپىز پىروفىلنى بىرلەشتۈرگەن ئەڭ ئىلغار COG قۇرۇلمىسىدىكى OLED كۆرسىتىش مودۇلى N132-2896GSWHG01-H25 نى تونۇشتۇرىمىز. كۆرسىتىش مودۇلىنىڭ چوڭلۇقى 1.32 دىيۇم بولۇپ، پىكسېل ئېنىقلىقى 128×96 بولۇپ، ھەر خىل قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ئېنىق كۆرۈنۈش بېرىدۇ. بۇ مودۇلنىڭ كىچىك چوڭلۇقى 32.5×29.2×1.61 مىللىمېتىر بولۇپ، بوشلۇقى چەكلىك ئۈسكۈنىلەر ئۈچۈن ئەڭ ماس كېلىدۇ.
بۇ OLED مودۇلىنىڭ ئەڭ كۆزگە كۆرۈنەرلىك ئالاھىدىلىكلىرىنىڭ بىرى ئۇنىڭ ئېسىل يورۇقلۇقى. بۇ ئېكراننىڭ ئەڭ تۆۋەن يورۇقلۇقى 100 cd/m² بولۇپ، يورۇق مۇھىتتىمۇ ناھايىتى ياخشى كۆرۈنۈشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. سىز ئۇنى ئەسۋاب ئۈسكۈنىلىرى، ئائىلە قوللىنىشچان پروگراممىلىرى، پۇل-مۇئامىلە POS، قولدا تۇتۇپ ئىشلىتىلىدىغان ئەسۋابلار، ئەقلىي تېخنىكا ئۈسكۈنىلىرى، داۋالاش ئەسۋابلىرى قاتارلىقلاردا ئىشلەتسىڭىزمۇ، بۇ مودۇل ئېنىق ۋە جانلىق ئىشلەتكۈچى ئارايۈزى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
N132-2896GSWHG01-H25 ھەر خىل شارائىتلاردا ئىشلەشكە لايىھەلەنگەن بولۇپ، -40 سېلسىيە گرادۇستىن +70 سېلسىيە گرادۇسقىچە بولغان تېمپېراتۇرا دائىرىسىدە مۇكەممەل ئىشلەيدۇ. بۇنىڭدىن باشقا، ئۇنىڭ ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -40 سېلسىيە گرادۇستىن +85 سېلسىيە گرادۇسقىچە بولۇپ، ئېغىر مۇھىتلاردىمۇ ئىشەنچلىك ئىقتىدارنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. بۇ ئۇنى مۇقىملىق ۋە چىدامچانلىقنى تەلەپ قىلىدىغان قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ماسلاشتۇرىدۇ، ئۈسكۈنىلىرىڭىزنىڭ ھەر قانداق شارائىتتا ئىشەنچلىك ئىشلەيدىغانلىقىغا خاتىرجەملىك بېغىشلايدۇ.
①نېپىز – ئارقا يورۇتۇشقا ئېھتىياج يوق، ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ؛
2كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى: ئەركىن گرادۇس؛
③يۇقىرى يورۇقلۇق: 100 cd/m²؛
④يۇقىرى كونتراست نىسبىتى (قاراڭغۇ ئۆي): 10000:1؛
⑤يۇقىرى جاۋاب قايتۇرۇش سۈرئىتى (<2μS);
⑥كەڭ كۆلەملىك ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى
⑦ئېنېرگىيە سەرپىياتى تۆۋەن؛