| كۆرسىتىش تىپى | OLED |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.50 دىيۇم |
| پىكسېللار | 128×128 نۇقتا |
| كۆرسىتىش ھالىتى | پاسسىپ ماترىتسا |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 26.855×26.855 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 33.9×37.3×1.44 مىللىمېتىر |
| رەڭ | ئاق/سېرىق |
| يورۇقلۇق | 100 (ئەڭ ئاز) cd/m² |
| ھەيدەش ئۇسۇلى | تاشقى تەمىنات |
| ئارايۈز | پاراللېل/I²C/4 سىملىق SPI |
| ۋەزىپە | 1/128 |
| PIN نومۇرى | 25 |
| ھەيدەش IC | SH1107 |
| توك بېسىمى | 1.65-3.5 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85°C |
X150-2828KSWKG01-H25 بولسا 128x128 پىكسېلدىن ياسالغان، دىئاگونال چوڭلۇقى 1.5 دىيۇم بولغان پاسسىپ ماترىسسالىق OLED ئېكران.
WEO128128A نىڭ سىرتقى ئۆلچىمى 33.9×37.3×1.44 مىللىمېتىر، AA چوڭلۇقى 26.855 x 26.855 مىللىمېتىر؛ ئۇ SH1107 كونتروللىغۇچ IC بىلەن بىللە ئورنىتىلغان بولۇپ، پاراللېل، I²C ۋە 4 سىملىق SPI يۈرۈشلۈك ئۇلىنىش ئېغىزى، 3V توك مەنبەسىنى قوللايدۇ.
OLED مودۇلى COG قۇرۇلمىسىدىكى 128x128 OLED ئېكران بولۇپ، ناھايىتى نېپىز بولۇپ، ئارقا نۇرغا ئېھتىياجلىق ئەمەس (ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ)؛ يېنىك ۋە ئېنېرگىيە سەرپىياتى تۆۋەن.
ئۇ ئۆلچەش ئۈسكۈنىلىرى، ئائىلە قوللىنىشچان پروگراممىلىرى، پۇل-مۇئامىلە POS، قولدا تۇتۇلىدىغان ئۈسكۈنىلەر، ئەقلىي تېخنىكا ئۈسكۈنىلىرى، داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىقلارغا ماس كېلىدۇ.
OLED مودۇلى -40℃ دىن +70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ؛ ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -40℃ دىن +85℃ گىچە بولىدۇ.
①نېپىز – ئارقا يورۇتۇشقا ئېھتىياج يوق، ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ؛
2كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى: ئەركىن گرادۇس؛
③يۇقىرى يورۇقلۇق: 100 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m²؛
④يۇقىرى كونتراست نىسبىتى (قاراڭغۇ ئۆي): 10000:1؛
⑤يۇقىرى جاۋاب قايتۇرۇش سۈرئىتى (<2μS);
⑥كەڭ كۆلەملىك ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى؛
⑦تۆۋەن ئېنېرگىيە سەرپىياتى.
ئەڭ يېڭى يېڭىلىقىمىز: كىچىك 1.50 دىيۇملۇق 128x128 OLED كۆرسىتىش مودۇلىنى تونۇشتۇرىمىز. بۇ مودا ۋە ئىخچام مودۇل جانلىق كۆرۈنۈشلەرنى ئېنىقلىق ۋە ئېنىقلىق بىلەن تەمىنلەيدىغان ئەڭ ئىلغار OLED تېخنىكىسىنى نامايان قىلىدۇ. مودۇلنىڭ 1.50 دىيۇملۇق كۆرسىتىش ئېكرانى كىچىك قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ماس كېلىدۇ، ھەر بىر تەپسىلاتنىڭ جانلىق ۋە تەسىرلىك سۈپەت بىلەن كۆرسىتىلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
ھەر خىل كەسىپلەرنىڭ ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن 1.50 دىيۇملۇق كىچىك OLED كۆرسىتىش مودۇلىمىز كۆپ ئىقتىدارلىق ھەل قىلىش چارىسى بولۇپ، ھەر خىل ئۈسكۈنىلەرگە ئاسانلا بىرلەشتۈرگىلى بولىدۇ. ئەقلىي قول سائەتلىرىدىن تارتىپ بەدەن چېنىقتۇرۇش ئىز قوغلىغۇچلىرى، رەقەملىك كامېرالاردىن تارتىپ قولدا تۇتۇلىدىغان ئويۇن كونترول سۇپىلىرىغىچە، بۇ ئىخچام كۆرسىتىش مودۇلى كىچىك، ئەمما كۈچلۈك ئېكران تەلەپ قىلىدىغان ھەر قانداق تۈر ئۈچۈن ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
بۇ OLED كۆرسىتىش مودۇلىنىڭ كۆزگە كۆرۈنەرلىك ئالاھىدىلىكى ئۇنىڭ تەسىرلىك 128x128 پىكسېل ئېنىقلىقى. يۇقىرى پىكسېل زىچلىقى ئېنىق ۋە ئۆتكۈر سۈرەتلەرنى ئېلىپ كېلىدۇ، بۇ ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ چوڭقۇر كۆرۈنۈش تەجرىبىسىدىن بەھرىمەن بولۇشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ. سىز سۈرەت كۆرسىتىۋاتقان، گرافىك كۆرسىتىۋاتقان ياكى تېكىست كۆرسىتىۋاتقان بولۇڭ، بۇ مودۇل ھەر بىر تەپسىلاتنىڭ ئېكراندا ئېنىق كۆرسىتىلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ، بۇنىڭ سۈپىتىگە تەسىر كۆرسەتمەيدۇ.
بۇنىڭدىن باشقا، بۇ كۆرسىتىش مودۇلىدا ئىشلىتىلگەن OLED تېخنىكىسى رەڭ كۆپەيتىش ۋە كونتراستنى ئەلالاشتۇرىدۇ. قېنىق قارا رەڭ دەرىجىسى ۋە جانلىق رەڭلەر بىلەن، مەزمۇنىڭىز جانلىنىپ، ئاخىرقى ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن خۇشال كۆرۈش تەجرىبىسى يارىتىدۇ. مودۇلنىڭ كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى ھەر خىل بۇلۇڭلاردىن قارىغاندا كۆرۈنۈشلىرىڭىزنىڭ جانلىق ۋە ئېنىق بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
1.50 دىيۇملۇق كىچىك OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېسىل كۆرۈنۈش ئىقتىدارىدىن باشقا، يەنە ئېسىل ئېنېرگىيە تېجەش ئىقتىدارى بىلەن تەمىنلەيدۇ. مودۇلنىڭ تۆۋەن ئېنېرگىيە سەرپىياتى باتارېيە ئۆمرىنى ئەڭ ياخشىلاشقا ياردەم بېرىدۇ، بۇ ئۇنى ئۈنۈملۈك ئېنېرگىيە باشقۇرۇشقا تايىنىدىغان كۆچمە ئۈسكۈنىلەر ئۈچۈن ئەڭ ماس كېلىدۇ.
بىزنىڭ 1.50 دىيۇملۇق كىچىك 128x128 OLED كۆرسىتىش مودۇلىمىز كىچىك فورماتلىق كۆرسىتىش تېخنىكىسىدا ئۆزىنىڭ ئىخچام چوڭلۇقى، يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى كۆرسىتىش ئېكرانى ۋە ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈنۈش ئىقتىدارى بىلەن ئويۇننى ئۆزگەرتكۈچى. يېڭىلىق يارىتىش مودۇللىرىمىز بىلەن ئېنىق، جانلىق كۆرۈنۈشلەرنىڭ كەلگۈسىنى ھېس قىلىڭ ۋە لايىھەلىرىڭىزنى يېڭى بىر سەۋىيىگە كۆتۈرۈڭ.