| كۆرسىتىش تىپى | OLED |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 0.63 دىيۇم |
| پىكسېللار | 120x28 نۇقتىلار |
| كۆرسىتىش ھالىتى | پاسسىپ ماترىتسا |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 15.58×3.62 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 21.54×6.62×1.22 مىللىمېتىر |
| رەڭ | مونوخروم (ئاق) |
| يورۇقلۇق | 220 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ھەيدەش ئۇسۇلى | ئىچكى تەمىنات |
| ئارايۈز | I²C |
| ۋەزىپە | 1/28 |
| PIN نومۇرى | 14 |
| ھەيدەش IC | SSD1312 |
| توك بېسىمى | 1.65-3.3 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 نىڭ ئۆلچىمى پەقەت 0.63 دىيۇم بولۇپ، ئېكران ئېھتىياجىڭىزغا ماس كېلىدىغان ئىخچام ۋە كۆپ ئىقتىدارلىق ھەل قىلىش چارىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ. بۇ مودۇلنىڭ پىكسېل ئېنىقلىقى 120x28 نۇقتا، يورۇقلۇقى 270 cd/m² گىچە بولۇپ، ئېنىق ۋە جانلىق رەسىملەرنى تەمىنلەيدۇ. AA چوڭلۇقى 15.58 × 3.62mm ۋە ئومۇمىي شەكلى 21.54 × 6.62 × 1.22mm بولۇپ، ئۇنى ھەر خىل ئېلېكترونلۇق ئۈسكۈنىلەر ۋە سىستېمىلارغا ئاسانلا بىرلەشتۈرۈشكە بولىدۇ. بۇ 0.63 دىيۇملىق 120x28 كىچىك OLED ئېكران كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، ئېلېكترونلۇق تاماكا، كۆچمە ئۈسكۈنىلەر، شەخسىي ئاسراش ئۈسكۈنىلىرى، ئاۋاز خاتىرىلىگۈچ قەلەم، ساغلاملىق ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىقلارغا ماس كېلىدۇ.
بىزنىڭ OLED كۆرسىتىش مودۇللىرىمىزنىڭ ئاساسلىق ئالاھىدىلىكلىرىنىڭ بىرى يۇقىرى سۈپەتلىك I²C كۆرۈنمە يۈزى بولۇپ، ئۇ ئۈزۈلمەس ئالاقە ۋە كونترول قىلىش ئىقتىدارىنى تەمىنلەيدۇ. بۇ، راۋان ئىشلەش ۋە مەۋجۇت قۇرۇلمىڭىزغا ئاسان بىرلەشتۈرۈشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. بۇنىڭدىن باشقا، كۆرسىتىش مودۇلىغا SSD1312 قوزغاتقۇچ IC ئورنىتىلغان بولۇپ، بۇ كۆرسىتىش مودۇلىنىڭ ئىقتىدارى ۋە ئىشەنچلىكلىكىنى تېخىمۇ ئاشۇرىدۇ.
1. نېپىز – ئارقا يورۇتۇشقا ئېھتىياجلىق ئەمەس، ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ؛
2. كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى: ئەركىن گرادۇس؛
3. يۇقىرى يورۇقلۇق: 270 cd/m²؛
4. يۇقىرى كونتراست نىسبىتى (قاراڭغۇ ئۆي): 2000:1؛
5. يۇقىرى ئىنكاس سۈرئىتى (<2μS));
6. كەڭ دائىرىلىك ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى؛
7. ئېنېرگىيە سەرپىياتىنى تۆۋەنلىتىش.