| كۆرسىتىش تىپى | OLED |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 0.77 دىيۇم |
| پىكسېللار | 64×128 نۇقتا |
| كۆرسىتىش ھالىتى | پاسسىپ ماترىتسا |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 9.26×17.26 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 12.13×23.6×1.22 مىللىمېتىر |
| رەڭ | مونوخروم (ئاق) |
| يورۇقلۇق | 180 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ھەيدەش ئۇسۇلى | ئىچكى تەمىنات |
| ئارايۈز | 4 سىملىق SPI |
| ۋەزىپە | 1/128 |
| PIN نومۇرى | 13 |
| ھەيدەش IC | SSD1312 |
| توك بېسىمى | 1.65-3.5 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85°C |
X077-6428TSWCG01-H13 كىچىك OLED ئېكران بولۇپ، 64×128 نۇقتىدىن ياسالغان، دىئاگونال چوڭلۇقى 0.77 دىيۇم. X077-6428TSWCG01-H13 نىڭ مودۇلىنىڭ چوڭلۇقى 12.13×23.6×1.22 مىللىمېتىر، ئاكتىپ رايون چوڭلۇقى 9.26×17.26 مىللىمېتىر؛ ئۇنىڭغا SSD1312 كونتروللىغۇچ ئىچكى قىسمى ئورنىتىلغان؛ 4 سىملىق SPI ئۇلىنىش ئېغىزى ۋە 3V توك مەنبەسىنى قوللايدۇ.
بۇ مودۇل COG قۇرۇلمىسىدىكى PMOLED ئېكران بولۇپ، ئارقا نۇرغا ئېھتىياجلىق ئەمەس (ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ)؛ يېنىك ۋە ئېنېرگىيە سەرپىياتى تۆۋەن.
بۇ 0.77 دىيۇملۇق 64×128 كىچىك OLED ئېكران كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، كۆچمە ئۈسكۈنىلەر، شەخسىي ئاسراش ئۈسكۈنىلىرى، ئاۋاز خاتىرىلىگۈچ قەلەم، ساغلاملىق ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىقلارغا ماس كېلىدۇ.
بۇ 0.77 دىيۇملۇق مودۇل تىك ھالەتتىكى؛ ئۇ يەنە تۈز ھالەتتىكى ھالەتنىمۇ قوللايدۇ.
X077-6428TSWCG01-H13 مودۇلى -40℃ دىن +70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ؛ ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -40℃ دىن +85℃ گىچە بولىدۇ.
1. نېپىز – ئارقا يورۇتۇشقا ئېھتىياجلىق ئەمەس، ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ؛
2. كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى: ئەركىن گرادۇس؛
3. يۇقىرى يورۇقلۇق: 260 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m²؛
4. يۇقىرى كونتراست نىسبىتى (قاراڭغۇ ئۆي): 10000:1؛
5. يۇقىرى ئىنكاس سۈرئىتى (<2μS));
6. كەڭ دائىرىلىك ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى؛
7. ئېنېرگىيە سەرپىياتىنى تۆۋەنلىتىش.
كۆرسىتىش تېخنىكىسىدىكى ئەڭ يېڭى يېڭىلىقىمىز - ئەڭ ئىلغار 0.77 دىيۇملۇق مىكرو 64×128 نۇقتىلىق OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانىنى تونۇشتۇرىمىز. بۇ ئىخچام، يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى OLED كۆرسىتىش مودۇلى كۆرۈش تەجرىبىسىنى ئىنقىلابىيلاشتۇرۇش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، كۆرۈنۈشلۈك كۆرسىتىشلەرنىڭ يېڭى ئۆلچىمىگە ئايلىنىدۇ.
مودا لايىھە ۋە تەسىرلىك 64×128 نۇقتىلىق ئېنىقلىققا ئىگە بۇ OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئىشلەتكۈچىلەرنى جەلپ قىلىدىغان جانلىق، ئېنىق سۈرەتلەرنى تەمىنلەيدۇ. سىز كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، ئويۇن كونترول سۇپىسى ياكى باشقا كۆرۈش ئىنتېرفېيسىنى تەلەپ قىلىدىغان ئېلېكترونلۇق ئۈسكۈنىلەرنى لايىھىلەۋاتقان بولسىڭىز، بىزنىڭ OLED كۆرسىتىش مودۇللىرىمىز ئەلا سۈپەتلىك ئىقتىدار بىلەن تەمىنلەيدۇ.
0.77 دىيۇملۇق مىكرو OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانى ئىنتايىن نېپىز قۇرۇلمىغا ئىگە بولۇپ، بوشلۇقى چەكلىك ئۈسكۈنىلەر ئۈچۈن ئەڭ ياخشى. ئۇنىڭ ئېغىرلىقى پەقەت بىر نەچچە گرام بولۇپ، ئەسەرلىرىڭىزگە كېرەكسىز ئېغىرلىق ياكى چوڭلۇق قوشمايدۇ. ئۇ كۆچمە ۋە ئىخچاملىق مۇھىم بولغان قوللىنىشچان پروگراممىلار ئۈچۈن ئەڭ ياخشى.
بۇنىڭدىن باشقا، OLED كۆرسىتىش مودۇللىرى يەنە ئېسىل رەڭ كۆپەيتىش، يۇقىرى كونتراست ۋە كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى بىلەن تەمىنلەيدۇ. بۇ دېگەنلىك، ئىشلەتكۈچىلەر دېگۈدەك ھەر قانداق بۇلۇڭدىن ھەيران قالارلىق كۆرۈنۈشلەردىن ھۇزۇرلىنالايدۇ، بۇ ئومۇمىي ئىشلەتكۈچى تەجرىبىسىنى ياخشىلايدۇ. OLED تېخنىكىسى يەنە مىسلىسىز رەسىم ئېنىقلىقى ۋە چوڭقۇرلۇقى ئۈچۈن مۇكەممەل قارا رەڭ سەۋىيەسىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
بىزنىڭ OLED كۆرسىتىش مودۇللىرىمىز پەقەت گۈزەل بولۇپلا قالماي، يەنە ئىنتايىن چىداملىق. ئۇ ھەر خىل مۇھىت شارائىتىغا بەرداشلىق بېرەلەيدىغان قىلىپ لايىھەلەنگەن بولۇپ، تېمپېراتۇرا ئۆزگىرىشى ۋە سوقۇلۇشقا چىداملىق. بۇ سىزنىڭ ئۈسكۈنىلىرىڭىزنىڭ قىيىن مۇھىتلاردىمۇ داۋاملىق ئەلا ئىقتىدار بىلەن تەمىنلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
بۇنىڭدىن باشقا، بۇ OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېنېرگىيەنى ناھايىتى تېجەيدۇ. تۆۋەن ئېنېرگىيە سەرپىياتى ئۈسكۈنىنىڭ باتارېيە ئۆمرىنى ئۇزارتىدۇ، بۇ ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ دائىم قۇۋۋەتلەشسىز ئۇزۇنراق ئىشلىتىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
بىز ئېلېكترونلۇق ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئىقتىدارى ۋە كۆرۈنۈش ئۈنۈمىنى ئاشۇرىدىغان ئەڭ ئىلغار تېخنىكىلارنى تەمىنلەشكە بېغىشلانغان. 0.77 دىيۇملۇق كىچىك 64×128 نۇقتىلىق OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانىنىڭ بازارغا سېلىنىشى، بازارغا ئەلا سۈپەتلىك كۆرسىتىشلەرنى ئېلىپ كېلىشكە بولغان بېغىشلىشىمىزنى نامايان قىلىدۇ. كۆرۈش تەجرىبىڭىزنى يېڭى پەللىگە كۆتۈرۈش ئۈچۈن ئۈسكۈنىڭىزنى OLED كۆرسىتىش مودۇللىرىمىز بىلەن يېڭىلاڭ.