| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.08 دىيۇم |
| پىكسېللار | 128×220 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 13.82×23.76 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 16.12×29.76×1.52 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 300 (ئەڭ ئاز) cd/m² |
| ئارايۈز | SPI / MCU |
| PIN نومۇرى | 13 |
| ھەيدەش IC | GC9A01 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 1 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.5~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | 1.2 گرام |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 كىچىك تىپتىكى 1.08 دىيۇملۇق IPS كەڭ بۇلۇڭلۇق TFT-LCD كۆرسىتىش مودۇلى. بۇ كىچىك تىپتىكى TFT-LCD تاختىسىنىڭ ئېنىقلىقى 128×220 پىكسېل، ئىچكى GC9A01 كونتروللىغۇچ ئىچكى چىرىغى، 4 سىملىق SPI ئۇلىنىش ئېغىزىنى قوللايدۇ، 2.5V ~ 3.3V توك مەنبەسى (VDD) دائىرىسى، مودۇلنىڭ يورۇقلۇقى 300 cd/m² ۋە كونتراستلىقى 800.
بۇ 1.08 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكرانىنىڭ ئەڭ كۆزگە كۆرۈنەرلىك ئالاھىدىلىكلىرىنىڭ بىرى ئۇنىڭ ئىچكى قىسمىغا ئورنىتىلغان IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تاختىسى. بۇ تېخنىكا سول: 80 / ئوڭ: 80 / ئۈستى: 80 / ئاستى: 80 گرادۇس (ئادەتتىكى) كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى بىلەن تەمىنلەيدۇ، بۇ ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ھەر خىل بۇلۇڭلاردىن ئېنىق، جانلىق كۆرۈنۈشلەردىن ھۇزۇرلىنىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ. سىز سىن كۆرۈۋاتقان، سۈرەت كۆرۈۋاتقان ياكى ئويۇن ئوينىۋاتقان بولۇڭ، بۇ كۆرسىتىش ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈش تەجرىبىسىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
N108-1222TBBIG15-H13 كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، ئاق رەڭلىك مەھسۇلاتلار، سىن سىستېمىسى، داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى، ئەقلىي قۇلۇپ قاتارلىق قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ناھايىتى ماس كېلىدۇ. بۇ مودۇلنىڭ ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى -20 ℃ دىن 70 ℃ گىچە، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30 ℃ دىن 80 ℃ گىچە.