| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.47 دىيۇم |
| پىكسېللار | 172×320 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 17.65 x 32.83 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 19.75 x 36.86 x1.56 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | QSP/MCU |
| PIN نومۇرى | 8 |
| ھەيدەش IC | GC9307 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 3 ئاق LED چىراغ |
| توك بېسىمى | -0.3~4.6 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 بولسا 1.47 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD مودۇلى بولۇپ، يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى 172x320 پىكسېلغا ئىگە. كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تېخنىكىسى بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، 80 گرادۇسلۇق كۆرۈش بۇلۇڭىدا (سول/ئوڭ/ئۈستى/ئاستى) پارلاق، تويۇنغان ۋە تەبىئىي رەڭلەر بىلەن مۇقىم، يۇقىرى سۈپەتلىك سۈرەتلەرنى تەمىنلەيدۇ.
بۇ ئېكران SPI قاتارلىق كۆپ خىل ئىنتېرفېيسلارنى قوللايدۇ، بۇ ئارقىلىق سىستېما بىر گەۋدىلىشىشىنى قوللايدۇ. ئۇنىڭ يۇقىرى يورۇقلۇقى 350 cd/m² بولۇپ، پارلاق مۇھىت نۇرىدىمۇ كۆرۈشنىڭ ئەلا بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ. ئىقتىدار ئىلغار GC9307 قوزغاتقۇچ ئىچكى چىرىغى تەرىپىدىن ئىلگىرى سۈرۈلۈپ، راۋان ۋە ئۈنۈملۈك ئىشلەشنى ئەمەلگە ئاشۇرىدۇ.
ئاساسلىق ئۆلچەملەر:
سېلىشتۇرما نىسبىتى: 1500:1
تەرەپ نىسبىتى: 3:4 (ئادەتتىكى)
ئانالوگ توك بىلەن تەمىنلەش توك بېسىمى: -0.3V دىن 4.6V غىچە (ئادەتتىكى 2.8V)
ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى: -20°C دىن +70°C غىچە
ساقلاش تېمپېراتۇرىسى: -30°C دىن +80°C غىچە