| كۆرسىتىش تىپى | OLED |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 2.42 دىيۇم |
| پىكسېللار | 128×64 نۇقتا |
| كۆرسىتىش ھالىتى | پاسسىپ ماترىتسا |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 55.01×27.49 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 60.5×37×1.8 مىللىمېتىر |
| رەڭ | ئاق/كۆك/سېرىق |
| يورۇقلۇق | 90 (ئەڭ ئاز)cd/m² |
| ھەيدەش ئۇسۇلى | تاشقى تەمىنات |
| ئارايۈز | پاراللېل/I²C/4 سىملىق SPI |
| ۋەزىپە | 1/64 |
| PIN نومۇرى | 24 |
| ھەيدەش IC | SSD1309 |
| توك بېسىمى | 1.65-3.3 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85°C |
X242-2864KSWUG01-C24: 55.01 × 27.49 مىللىمېتىرلىق ئاكتىپ رايون ۋە 2.42 دىيۇملۇق دىئاگونال ئۆلچىمىگە ئىگە يۇقىرى ئىقتىدارلىق گرافىكلىق OLED ئېكران، ئېنىق كۆرۈنۈش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.
بۇ ئىلغار OLED مودۇلى SSD1309 كونتروللىغۇچ ئىچكى چىرىغىنى بىرلەشتۈرۈپ، پاراللېل ئىنتېرفېيس، I²C ۋە 4 سىملىق SPI يۈرۈشلۈك پروتوكوللىرى بىلەن كۈچلۈك ماسلىشىشچانلىقنى تەمىنلەيدۇ، بۇ سىستېما بىر گەۋدىلىشىشىنى ئىلگىرى سۈرىدۇ. ئىشلىتىش ئۈنۈمى ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بۇ مودېل 3.0V مەنتىقىلىق توك بېسىمى (ئادەتتىكى) بىلەن ئىشلەيدۇ ھەمدە ئەلالاشتۇرۇلغان قوزغاتقۇچ دەۋرىيلىكى سەپلىمىسىنى (1/64 خىزمەت) قوللىنىدۇ، بۇ ئارقىلىق ئېنېرگىيە سەرپىياتى ئىنتايىن تۆۋەن ۋە ئېكران ئۈنۈمى يۇقىرى بولىدۇ - بۇ ئېنېرگىيەنى كۆپ ئىشلىتىدىغان قوللىنىشچان پروگراممىلار ئۈچۈن ئەڭ ياخشى.
ئاساسلىق ئەۋزەللىكلىرى:
مۇھىتقا چىداملىقلىقى: ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى 40℃ دىن +70℃ گىچە، ساقلاش چىدامچانلىقى -40℃ دىن +85℃ گىچە بولۇپ، ئېغىر شارائىتتا ئىشەنچلىكلىكىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
بۇ مودۇل ئەڭ ئىلغار OLED تېخنىكىسىنى سانائەت دەرىجىلىك ئىشلىتىش پارامېتىرلىرى بىلەن بىرلەشتۈرۈپ، سودا ۋە سانائەت قوللىنىشلىرى ئارىسىدا ئېنىقلىق، چىداملىقلىق ۋە ماسلىشىشچانلىق ئۆلچىمىنى بەلگىلەيدۇ.
1. نېپىز – ئارقا يورۇتۇشقا ئېھتىياجلىق ئەمەس، ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ؛
2. كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى: ئەركىن گرادۇس؛
3. يۇقىرى يورۇقلۇق: 110 cd/m²؛
4. يۇقىرى كونتراست نىسبىتى (قاراڭغۇ ئۆي): 2000:1؛
5. يۇقىرى ئىنكاس سۈرئىتى (<2μS);
6. كەڭ كۆلەملىك ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى
7. ئېنېرگىيە سەرپىياتى تۆۋەن؛
كۆرسىتىش مودۇلى يۈرۈشلۈكىمىزنىڭ ئەڭ يېڭى ئەزاسى بولغان 2.42 دىيۇملۇق كىچىك OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانىنى تونۇشتۇرىمىز! كۆرسىتىش مودۇلىنىڭ كىچىك چوڭلۇقى ۋە يۇقىرى ئېنىقلىقتىكى 128x64 نۇقتىسى، بوشلۇق چەكلىك، ئەمما ئېنىق ۋە جانلىق كۆرسىتىش تەلەپ قىلىنىدىغان ھەر خىل قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ماس كېلىدۇ.
بۇ OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانى يۇقىرى سۈپەتلىك كۆرۈش ئىقتىدارىنى تەمىنلەش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، ئېنىق، پارلاق رەسىملەر ۋە ئېسىل كونتراست بىلەن تەمىنلەيدۇ. يۇقىرى ئېنىقلىق ھەر بىر تەپسىلاتنىڭ توغرا كۆرسىتىلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ، بۇ ئۇنى مۇرەككەپ گرافىكلار، مۇرەككەپ تېكىستلەر، ھەتتا كىچىك سىنبەلگىلەر ۋە بەلگىلەرنى كۆرسىتىشكە ئەڭ ماس كېلىدۇ.
بۇ كۆرسىتىش مودۇلى OLED تېخنىكىسىنى قوللانغان بولۇپ، ئەنئەنىۋى LCD ئېكرانلارغا قارىغاندا بىر قاتار ئەۋزەللىكلەرنى تەمىنلەيدۇ. OLED تاختىلىرى قېنىق قارا رەڭ ۋە جانلىق رەڭلەرنى مول، جانلىق رەسىملەر بىلەن تەمىنلەيدۇ. ئۇ يەنە كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭىغا ئىگە بولۇپ، كۆرۈرمەنلەرنىڭ سۈپىتىنى يوقاتماي ھەر خىل بۇلۇڭلاردىكى مەزمۇنلاردىن ھۇزۇرلىنىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ. بۇنىڭدىن باشقا، OLED تېخنىكىسى توكنى ئاز سەرپ قىلىدۇ، بۇ ئۇنى ئېنېرگىيەنى تېخىمۇ ئۈنۈملۈك قىلىدۇ ۋە مەھسۇلاتنىڭ ئۆمرىنى ئۇزارتىدۇ.
2.42 دىيۇملۇق كىچىك OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانى كۆپ ئىقتىدارلىق بولۇپ، ھەر خىل كەسىپلەر ۋە قوللىنىشچان پروگراممىلاردا ئىشلىتىشكە بولىدۇ. ئۇ بولۇپمۇ كۆچمە ئۈسكۈنىلەر، كىيىشكە بولىدىغان تېخنىكا، ئەقلىي ئىقتىدارلىق ئائىلە ئۈسكۈنىلىرى، سانائەت كونترول سىستېمىسى قاتارلىقلارغا ماس كېلىدۇ. ئۇنىڭ كىچىكلىكى ئۇنى ئەقلىي ئىقتىدارلىق سائەت، بەدەن چېنىقتۇرۇش ئىز قوغلىغۇچ، IoT ئۈسكۈنىلىرى ۋە ئېلېكترونلۇق ئۈسكۈنىلەر قاتارلىق بوشلۇقنى ئەلالاشتۇرۇش مۇھىم بولغان ئۈسكۈنىلەر ئۈچۈن ياخشى تاللاش قىلىدۇ.
OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانىنى بىرلەشتۈرۈش ئاسان، ئۇنىڭدا ئاددىي كۆرۈنمە يۈزى بار، ئۇنى مەۋجۇت لايىھەلەرگە ماسلاشتۇرۇپ ئىشلەتكىلى ياكى يېڭى مەھسۇلات تەرەققىياتىدا ئىشلەتكىلى بولىدۇ. ئۇ SPI ۋە I2C قاتارلىق ھەر خىل ئالاقە كۆرۈنمە يۈزىنى قوللايدۇ، ھەر خىل مىكرو كونتروللىغۇچ سۇپىلىرى بىلەن ماسلىشىشچانلىق ۋە ماسلىشىشچانلىقنى تەمىنلەيدۇ.
ئومۇمەن قىلىپ ئېيتقاندا، بىزنىڭ 2.42 دىيۇملۇق كىچىك OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانىمىز ئىخچاملىق، يۇقىرى ئېنىقلىق ۋە ئەلا سۈپەتلىك كۆرۈش ئىقتىدارىنى بىرلەشتۈرگەن. ئۇنىڭ OLED تېخنىكىسى پارلاق رەڭلەر، چوڭقۇر قارا رەڭلەر ۋە كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. ئەقلىي ئىقتىدارلىق كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، كۆچمە ئۈسكۈنىلەر ياكى سانائەت كونترول سىستېمىسىنىڭ كۆرسىتىشىنى ياخشىلاشنى خالىسىڭىز، بۇ OLED كۆرسىتىش مودۇلى ئېكرانى ئەڭ مۇكەممەل ھەل قىلىش چارىسى. خېرىدارلىرىڭىزغا چوڭقۇر ۋە كۆرۈنۈش جەھەتتىن ھەيران قالارلىق تەجرىبە بېرىش ئۈچۈن، مەھسۇلاتلىرىڭىزنى بۇ ئەڭ ئىلغار كۆرسىتىش مودۇلى بىلەن يېڭىلاڭ.