| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 2.00 دىيۇم |
| پىكسېللار | 240×320 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 30.6×40.82 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 34.6×47.8×2.05 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 262K |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | SPI / MCU/RGB |
| PIN نومۇرى | 22 |
| ھەيدەش IC | ST7789 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 3 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.4~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 بولسا 2 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD بولۇپ، ئېنىقلىقى 240x320 پىكسېل. SPI، MCU ۋە RGB قاتارلىق ھەر خىل كۆرۈنمە يۈزلەرنى قوللايدۇ، ھەر قانداق تۈرگە ئۈزۈلمەس بىرلەشتۈرۈش ئۈچۈن ئەركىنلىك بىلەن تەمىنلەيدۇ. ئېكراننىڭ يورۇقلۇقى 350 cd/m² بولۇپ، يورۇقلۇق شارائىتىدىمۇ ئېنىق ۋە جانلىق كۆرۈنۈشلەرنى تەمىنلەيدۇ. بۇ ئېكران ئىلغار ST7789 قوزغاتقۇچ ئىچكى چىرىغى ئارقىلىق راۋان ۋە ئۈنۈملۈك ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
N200-2432KHWIG07-C22 كەڭ بۇلۇڭلۇق IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ. كۆرۈش دائىرىسى سول: 80/ئوڭ: 80/ئۈستى: 80/تۆۋەن: 80 گرادۇس. كونتراست نىسبىتى 1500:1، تەرەپ نىسبىتى 3:4 (ئادەتتىكى قىممەت). ئانالىزلىق توك بېسىمى 2.4V دىن 3.3V غىچە (ئادەتتىكى قىممەت 2.8V). IPS تاختىسى كەڭ دائىرىلىك كۆرۈش بۇلۇڭى، پارلاق رەڭلەر ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك تويۇنغان ۋە تەبىئىي سۈرەتلەرگە ئىگە. بۇ TFT-LCD مودۇلى -20℃ دىن +70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30℃ دىن +80℃ گىچە.
«يېڭى كۆرۈنۈش تېخنىكىسى» چەكلىك شىركىتىنىڭ باش شىتابى شېنجېندا بولۇپ، 15 يىلدىن بۇيان كۈچلۈك تەتقىقات ۋە تەرەققىيات ئىقتىدارى بىلەن خېرىدارلارغا مۇلازىمەت قىلىپ كەلمەكتە. بىز دۇنيانىڭ ھەرقايسى جايلىرىدىكى خېرىدارلارغا يۇقىرى سۈپەتلىك كۆرسىتىش ۋە تېخنىكىلىق مۇلازىمەت بىلەن تەمىنلەشكە بېغىشلانغان. بىزنىڭ N200-2432KHWIG07-C22 قاتارلىق مەھسۇلاتلىرىمىز ئىشەنچلىكلىكى، مۇقىملىقى ۋە ئۈنۈمى بىلەن داڭلىق.