| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 0.87 دىيۇم |
| پىكسېللار | 50 x 120 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | بارلىق باھالاشلار |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 8.49 x 20.37mm |
| تاختا چوڭلۇقى | 10.8 x 25.38 x 2.13mm |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | 4 قۇرلۇق SPI |
| PIN نومۇرى | 13 |
| ھەيدەش IC | GC9D01 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 1 ئاق LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.5~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | 1.1 |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +60 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N087-0512KTBIG41-H13 بولسا 50x120 پىكسېل ئېنىقلىقتىكى 0.87 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD ئېكران. SPI قاتارلىق ھەر خىل ئىنتېرفېيسلارنى قوللايدۇ، ھەر قانداق تۈرگە ئۈزۈلمەس بىرلەشتۈرۈش ئۈچۈن ئەركىنلىك بىلەن تەمىنلەيدۇ. ئېكراننىڭ 350 cd/m² يورۇقلۇقى، يورۇقلۇق شارائىتىدىمۇ ئېنىق ۋە جانلىق كۆرۈنۈشلەرنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. بۇ ئېكران ئىلغار GC9D01 قوزغاتقۇچ ئىچكى چىرىغى ئارقىلىق راۋان ۋە ئۈنۈملۈك ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
N087-0512KTBIG41-H13 كەڭ بۇلۇڭلۇق IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ. كۆرۈش دائىرىسى سول: 70/ئوڭ: 70/ئۈستى: 70/تۆۋەن: 70 گرادۇس. كونتراست نىسبىتى 1000:1، تەرەپ نىسبىتى 3:4 (ئادەتتىكى قىممەت). ئانالىزلىق توك بېسىمى 2.5V دىن 3.3V غىچە (ئادەتتىكى قىممەت 2.8V). IPS تاختىسى كەڭ دائىرىلىك كۆرۈش بۇلۇڭى، پارلاق رەڭلەر ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك تويۇنغان ۋە تەبىئىي سۈرەتلەرگە ئىگە. بۇ TFT-LCD مودۇلى -20℃ دىن +60℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30℃ دىن +80℃ گىچە.