| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 0.71 دىيۇم |
| پىكسېللار | 160×160 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 18×18 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 20.12×22.3×1.81 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | RGB |
| PIN نومۇرى | 12 |
| ھەيدەش IC | GC9D01 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 1 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.5~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 بولسا 0.71 دىيۇملۇق دىئامېتىرلىق، 160x160 پىكسېل ئېنىقلىقتىكى ئېكرانغا ئىگە ئايلانما شەكىللىك IPS TFT-LCD ئېكران. بۇ ئايلانما TFT ئېكران SPI ئېغىزى ئارقىلىق ئالاقە قىلالايدىغان GC9D01 قوزغاتقۇچ ئىچكى سىمى بىلەن ياسالغان IPS TFT-LCD تاختىسىدىن تەركىب تاپقان.
N071-1616TBBIG01-H12 بولسا IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تاختىسى بولۇپ، يۇقىرى كونتراستلىق، ئېكران ياكى پىكسېل ئۆچۈرۈلگەندە ھەقىقىي قارا ئارقا كۆرۈنۈش ۋە كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى (سول:80 / ئوڭ:80 / ئۈستى:80 / ئاستى:80 گرادۇس (ئادەتتىكى)، كونتراستلىق نىسبىتى 1200:1 (ئادەتتىكى قىممەت)، يورۇقلۇق 350 cd/m² قاتارلىق ئەۋزەللىكلەرگە ئىگە.
LCM نىڭ توك بىلەن تەمىنلەش توك بېسىمى 2.4V دىن 3.3V غىچە بولۇپ، ئادەتتىكى قىممىتى 2.8V. بۇ كۆرسىتىش مودۇلى ئىخچام ئۈسكۈنىلەر، كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، ئائىلە ئاپتوماتلاشتۇرۇش مەھسۇلاتلىرى، ئاق رەڭلىك مەھسۇلاتلار، سىن سىستېمىسى قاتارلىقلارغا ماس كېلىدۇ. ئۇ -20℃ دىن + 70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ۋە -30℃ دىن +80℃ گىچە بولغان ساقلاش تېمپېراتۇرىسىدا ئىشلىيەلەيدۇ.