| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 0.99 دىيۇم |
| پىكسېللار | 40×160 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 6.095×24.385 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 8.6×29.8×1.5 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 300 (ئەڭ ئاز) cd/m² |
| ئارايۈز | SPI / MCU |
| PIN نومۇرى | 10 |
| ھەيدەش IC | GC9D01 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 1 دانە ئاق رەڭلىك LED چىراغ |
| توك بېسىمى | 2.4~3.3 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 كىچىك تىپتىكى 0.99 دىيۇملۇق IPS كەڭ بۇلۇڭلۇق TFT-LCD كۆرسىتىش مودۇلى.
بۇ كىچىك تىپتىكى TFT-LCD تاختىسىنىڭ ئېنىقلىقى 40x160 پىكسېل، ئىچىگە GC9D01 كونتروللىغۇچ ئىچكى چىرىغى ئورنىتىلغان، 4 سىملىق SPI ئۇلىنىش ئېغىزىنى قوللايدۇ، 2.4V ~ 3.3V توك مەنبەسى (VDD) دائىرىسى، مودۇلنىڭ يورۇقلۇقى 300 cd/m² ۋە كونتراستلىقى 1000.
بۇ مودۇل بىۋاسىتە ئېكران ھالىتىدە بولۇپ، تاختا كەڭ بۇلۇڭلۇق IPS (تەۋلىك ئىچىدە ئالماشتۇرۇش) تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ.
كۆرۈش دائىرىسى سول: 85/ئوڭ: 85/ئۈستى: 85/ئاستى: 85 گرادۇس. IPS تاختىسى كەڭ دائىرىلىك كۆرۈش بۇلۇڭى، پارلاق رەڭلەر ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك، تويۇنغان ۋە تەبىئىي سۈرەتلەرگە ئىگە.
ئۇ كىيىشكە بولىدىغان ئۈسكۈنىلەر، داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى، ئېلېكترونلۇق تاماكا قاتارلىق قوللىنىشچان پروگراممىلارغا ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
بۇ مودۇلنىڭ ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى -20 ℃ دىن 70 ℃ گىچە، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30 ℃ دىن 80 ℃ گىچە.