| كۆرسىتىش تىپى | OLED |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.71 دىيۇم |
| پىكسېللار | 128×32 نۇقتا |
| كۆرسىتىش ھالىتى | پاسسىپ ماترىتسا |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 42.218×10.538 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 50.5×15.75×2.0 مىللىمېتىر |
| رەڭ | مونوخروم (ئاق) |
| يورۇقلۇق | 80 (ئەڭ ئاز)cd/m² |
| ھەيدەش ئۇسۇلى | تاشقى تەمىنات |
| ئارايۈز | پاراللېل/I²C/4 سىملىق SPI |
| ۋەزىپە | 1/64 |
| PIN نومۇرى | 18 |
| ھەيدەش IC | SSD1312 |
| توك بېسىمى | 1.65-3.5 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 بولسا COG OLED كۆرسىتىش مودۇلى. AA چوڭلۇقى 42.218×10.538mm، ئىنتايىن نېپىز رامكىسى 50.5×15.75×2.0mm بولۇپ، OLED كۆرسىتىش مودۇلى ھەر قانداق ئېلېكترونلۇق ئۈسكۈنىلەرگە مۇكەممەل ماسلىشالايدىغان ئىخچام ۋە نەپىس لايىھە بىلەن تەمىنلەيدۇ.
مودۇلنىڭ 100 cd/m² لىق ئالاھىدە يورۇقلۇقى، يورۇق مۇھىتتىمۇ ئېنىق ۋە ئېنىق كۆرۈنۈشلەرنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
ئۇنىڭ كۆپ ئىقتىدارلىق ئىنتېرفېيس تاللانمىلىرى پاراللېل، I²C ۋە 4 سىملىق SPI نى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ، بۇلار كۆپ خىل قوللىنىشچان پروگراممىلارنىڭ تەلىپىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن جانلىق بىرلەشتۈرۈش ئىمكانىيەتلىرىنى تەمىنلەيدۇ.
بۇ OLED ئېكرانغا SSD1315 IC ۋە SSD1312 قوزغاتقۇچ IC ئورنىتىلغان بولۇپ، OLED ئېكران مودۇلى ئالاھىدە ئىقتىدار ۋە ئىشەنچلىكلىكنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
قوزغاتقۇچ ئىچكى ساقلىغۇچ سانلىق مەلۇماتلارنىڭ تېز ۋە توغرا يەتكۈزۈلۈشىنى كاپالەتلەندۈرۈپ، ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ئۈزۈلمەس ئالاقىلىشىشىنى ئىشقا ئاشۇرىدۇ.
كىيىشكە بولىدىغان تەنتەربىيە ئۈسكۈنىلىرى، ساقلىقنى ساقلاش ئۈسكۈنىلىرى ياكى ئەقلىي ئىقتىدارلىق ئىشلەپچىقىرىش سىستېمىلىرى بولسۇن، بىزنىڭ OLED كۆرسىتىش مودۇلىمىز ئىشلەتكۈچى تەجرىبىسىنى ياخشىلاش ۋە مەھسۇلاتىڭىزنىڭ ھەقىقىي يوشۇرۇن كۈچىنى نامايان قىلىش ئۈچۈن ئەڭ مۇۋاپىق تاللاش.
1. نېپىز – ئارقا يورۇتۇشقا ئېھتىياجلىق ئەمەس، ئۆزلۈكىدىن نۇر چىقىرىدۇ؛
2. كەڭ كۆرۈش بۇلۇڭى: ئەركىن گرادۇس؛
3. يۇقىرى يورۇقلۇق: 100 cd/m²؛
4. يۇقىرى كونتراست نىسبىتى (قاراڭغۇ ئۆي): 2000:1؛
5. يۇقىرى ئىنكاس سۈرئىتى (<2μS);
6. كەڭ دائىرىلىك ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسى؛
7. ئېنېرگىيە سەرپىياتىنى تۆۋەنلىتىش.