| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.46 دىيۇم |
| پىكسېللار | 80×160 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | بارلىق باھالاشلار |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 16.18×32.35 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 18.08×36.52×2.1 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | 4 قۇرلۇق SPI |
| PIN نومۇرى | 13 |
| ھەيدەش IC | GC9107 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 3 ئاق LED چىراغ |
| توك بېسىمى | -0.3~4.6 V |
| ئېغىرلىقى | 1.1 |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 بولسا 80x160 پىكسېل ئېنىقلىقتىكى 1.46 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD ئېكران. SPI، MCU ۋە RGB قاتارلىق ھەر خىل كۆرۈنمە يۈزلەرنى قوللايدۇ، ھەر قانداق تۈرگە ئۈزۈلمەس بىرلەشتۈرۈش ئۈچۈن ئەركىنلىك بىلەن تەمىنلەيدۇ. ئېكراننىڭ 350 cd/m² يورۇقلۇقى، يورۇق يورۇقلۇق شارائىتىدىمۇ ئېنىق ۋە جانلىق كۆرۈنۈشلەرنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. بۇ ئېكران ئىلغار GC9107 قوزغاتقۇچ ئىچكى چىرىغى ئارقىلىق راۋان ۋە ئۈنۈملۈك ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
N146-0816KTBPG41-H13 كەڭ بۇلۇڭلۇق IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ. كۆرۈش دائىرىسى سول: 80/ئوڭ: 80/ئۈستى: 80/تۆۋەن: 80 گرادۇس. كونتراست نىسبىتى 800:1، تەرەپ نىسبىتى 3:4 (ئادەتتىكى قىممەت). ئانالىزلىق توك بېسىمى -0.3V دىن 4.6V غىچە (ئادەتتىكى قىممەت 2.8V). IPS تاختىسى كەڭ دائىرىلىك كۆرۈش بۇلۇڭى، پارلاق رەڭلەر ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك تويۇنغان ۋە تەبىئىي سۈرەتلەرگە ئىگە. بۇ TFT-LCD مودۇلى -20℃ دىن +70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30℃ دىن +80℃ گىچە.