| كۆرسىتىش تىپى | IPS-TFT-LCD |
| ماركا نامى | دانالىق كۆز قارىشى |
| چوڭلۇقى | 1.47 دىيۇم |
| پىكسېللار | 172×320 نۇقتا |
| كۆرۈش يۆنىلىشى | IPS/ھەقسىز |
| ئاكتىپ رايون (AA) | 17.65 x 32.83 مىللىمېتىر |
| تاختا چوڭلۇقى | 19.75 x 36.86 x1.56 مىللىمېتىر |
| رەڭ تەرتىپى | RGB تىك سىزىق |
| رەڭ | 65 مىڭ |
| يورۇقلۇق | 350 (ئەڭ تۆۋەن) cd/m² |
| ئارايۈز | QSP/MCU |
| PIN نومۇرى | 8 |
| ھەيدەش IC | GC9307 |
| ئارقا چىراغ تىپى | 3 ئاق LED چىراغ |
| توك بېسىمى | -0.3~4.6 V |
| ئېغىرلىقى | ئېنىقلانمىغان |
| مەشغۇلات تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ +70 °C |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 بولسا 1.47 دىيۇملۇق IPS TFT-LCD بولۇپ، ئېنىقلىقى 172*320 پىكسېل. SPI قاتارلىق ھەر خىل ئىنتېرفېيسلارنى قوللايدۇ، ھەر قانداق تۈرگە ئۈزۈلمەس بىرلەشتۈرۈش ئۈچۈن ئەركىنلىك بىلەن تەمىنلەيدۇ. ئېكراننىڭ يورۇقلۇقى 350 cd/m² بولۇپ، يورۇقلۇق شارائىتىدىمۇ ئېنىق ۋە جانلىق كۆرۈنۈشلەرنى تەمىنلەيدۇ. بۇ ئېكران ئىلغار GC9307 قوزغاتقۇچ ئىچكى چىرىغى ئارقىلىق راۋان ۋە ئۈنۈملۈك ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
N147-1732THWIG49-C08 كەڭ بۇلۇڭلۇق IPS (تەخمىنەن ئالماشتۇرۇش) تېخنىكىسىنى قوللىنىدۇ. كۆرۈش دائىرىسى سول: 80/ئوڭ: 80/ئۈستى: 80/تۆۋەن: 80 گرادۇس. كونتراست نىسبىتى 1500:1، تەرەپ نىسبىتى 3:4 (ئادەتتىكى قىممەت). ئانالىزلىق توك بېسىمى -0.3V دىن 4.6V غىچە (ئادەتتىكى قىممەت 2.8V). IPS تاختىسى كەڭ دائىرىلىك كۆرۈش بۇلۇڭى، پارلاق رەڭلەر ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك تويۇنغان ۋە تەبىئىي سۈرەتلەرگە ئىگە. بۇ TFT-LCD مودۇلى -20℃ دىن +70℃ گىچە بولغان تېمپېراتۇرىدا ئىشلىيەلەيدۇ، ساقلاش تېمپېراتۇرىسى -30℃ دىن +80℃ گىچە.